Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, hogyan közeledhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan közeledhetnék egy nálam 5-6 évvel idősebb lányhoz?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok és a lány ott dolgozik eladóként az egyetemem mellett... A gond az, hogy nem igazán van tapasztalatom komolyabb kapcsolatok kezdeményezésében, mert eddig még nem volt és nem szeretnék totál hülyét csinálni magamból. Eddig mindig a (nálam) fiatalabb lányokra hajtottam, de nem azért, hogy kapcsolatot alakítsak ki.

Meg amúgy is, mennyi esélyem lehet egy ennyivel idősebb lánynál? Össze jöhet?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. febr. 3. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs senkije és szimpatikus vagy neki esetleg tetszel is neki akkor több az esélyed mint egy fiatalabbnál mert sokkal érettebb már. nemkell görcsölni odakell menni megismerni és esetleg megkérdezed van e kedve valamerre kimozdulni esetleg munka után vagy szabadidején csináljatok közös programot. persze mondani mindig könyebb mint megcsinálni : sok szerencsét :)
2015. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová,de ne piálós-hányós egyetemi baromságra!
2015. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, barátom, ha itt kérdezgetsz, nincs esélyed. Az egyetem tele van nálad tökösebb legényekkel, akik oda mernek menni, és valószínűleg naponta tucatjával meg is teszik ezt.
2015. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj oda, határozottan, mosolyogva kérj tőle valamit és kérdezd meg tőle a véleményét arról a termékről. És máris beszédbe elegyedtetek. 25F
2015. febr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!