Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Hogy élitek meg a visszau...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy élitek meg a visszautasítottságot az áhított férfi után?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert még soha nem utasitottak vissza, de ha megesne biztosan csalódott lennék.
2015. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy, mint a másik nem fordított esetben: ilyen élet, 1-2 hét alatt túlteszi magát rajta mindenki (már amennyiben ő volt nagy Ő), végül lesz helyette más, aki még jobb is.
2015. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok egy szépség ezért kb benne szokott lenni a pakliban az ilyesmi. De úgy állok hozzá, hogy akinek nem kellek az ne is fogadjon el. Szívességet tesz azzal, hogy becsülettel megmondja, hogy nem működne.

Egyszer elképzeltem mi lenne, ha mégis hozzám lenne láncolva az áhított férfi és elborzadtam. Szóval ha elutasítanak így jártam. Inkább az egyedüllét mint egy borzalmas kapcsolat.

2015. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
toporzékolok is.
2015. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!