Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogy kezelnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy kezelnétek, ha a barátnőtök napi szinten féltékenységi jelenteket rendezne ok nélkül?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

HIHI!

Ha alaptalan röhögnék egy jót!Ha oka van rá akkor elgondolkoznék!Ha nem foglalkozol vele egy idő után belátja hogy lehet mégsem neki van igaza!

2009. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, h ezek ilyen elég nagy hisztik szoktak lenni, meg van, h olyan csajokkal is gyanúba hoz, h szemeztem, akit szó szerint még észre se vettem!! Én sajnos nem tudok ezen nevetni :(
2009. júl. 12. 11:02
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Hát én utánanéznék h miért csinálja.. Mert szerintem tiszta ok nélkül nem csinál senki iet.. Meg kellene beszéld vele..
2009. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk róla. Nem tud semmi okot mondani. Azt állítja, tényleg úgy látja, h szemezek a csajokkal, amikor ő is ott van. Ha meg egyedül megyek valahova, pl. dolgozni, akkor azt hiszi, h mindenhol csajok lesnek rám, én meg nem állok ellen. Soha semmi okot nem adtam a féltékenységre!
2009. júl. 12. 11:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy vannak olyan nők akiknek okot sem kell rá adnod, akkor is ilyen lesz , mert bennük van!És soha enm fogja kinőni!
2009. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnos én is úgy látom, ez ilyen "tulajdonsága" neki...
2009. júl. 12. 11:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Nos vagy próbálod elfogadni ilyennek, amilyen, ez persze nagyon nehéz, tudom, és meg lehet unni nagyon hamar, vagy pedig megpróbálod neki elmagyarázni, hogy semmi oka rá, és hagyjon fel ezzel a viselkedéssel, különben hamar ki fogsz ábrándulni belőle... Én már csak tudom...
2009. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyet nem tűröm! Dobnám! Vagy praktikáznék. Oda állnék elé és azt mondanám próbáljunk ki egy hetet egymás nélkül, mert megfulladsz a féltékenységi rohamok miatt. Vagy észhez tér vagy nem! Nehéz véghez vinni, lehet hogy hülyeséget beszélek de én így csinálnám nem tudom el viselni az ilyet, 19F
2009. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de nem szeretném dobni, mert szeretem. Lehet, h ez a szünetkérés jó lenne, mert akkor talán beijedne egy kicsit és visszavenne.. De félek, h ez is csak ideig-óráig tartana :(
2009. júl. 12. 11:28
 10/14 anonim ***** válasza:
egyszerűen szeret :) hányszor találkoztok hetente?
2009. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!