Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan tanácstalan vagyok! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan tanácstalan vagyok! Van egy párom akivel lassan két éve vagyunk együtt. Ma összekaptunk, mivel "rájöttem" egy dologra. Hogyan tovább? 18L 20F

Figyelt kérdés
Ő erre nagyon sok csúnyaságot a fejemhez vágott. Pl nem tudok semmit a szexbe olyan vagyok mint egy bot. Ez azért nagyon fájt. Nekem ő az első, és elvileg ő pedig nagyon tapasztalt. Távkapcsolatban élünk ezért ritkábban vagyunk csak együtt. Visszatérve, a veszekedéseknél soha sem bírok neki normálisan megválaszolni, így mindig neki lesz igaza bármi is legyen. Mit tehetnék?
2015. febr. 4. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Te is tudod...
2015. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:

Mi volt az a dolog?

Valószínűleg csak dühében védekezett így.

Beszélj vele,aztán attól függ.

2015. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A dolog az volt, hogy volt kint külföldön kb egy éve(akkor már rég együtt voltunk) és ki volt azért, hogy milyen jó modell csajok lesznek kint stb. Én nem akartam veszekedést csak jól esett volna egy sajnálom, és ő neki állt följebb! :)
2015. febr. 4. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:

???"soha sem bírok neki normálisan megválaszolni"???

nem nem bírsz, hanem nem tudsz. művelődj picikét!

a bariddal meg szakítsz szerintem, nem vagytok egy súlycsoport.

2015. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:

És még ezután ő támadott?

Nem nagyon tűnik úgy,hogy tisztelne.

2015. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem egyszerűen nem tudok :S leblokkolok és inkább választom azt, hogy nyelek egy nagyot :)
2015. febr. 4. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!