Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet? 5 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? 5 éve vagyunk együtt, együtt is élünk.1 hónapja összekaptunk valamin és közölte, hogy szakítsunk, mert már nem szerelmes belém.

Figyelt kérdés
De ettől függetlenül már eljegyzés is volt és tavaly még a gyereket terveztünk. Aznap este mikor összebalhéztunk, zokogtam és ő is. Aztán "kibékültünk". Tudom, hogy szeret és ezt mondta is, csak nem szerelmes. A szex nagyon jól működik és látom, hogy nagyon törődik most is velem, de nem akarja igazán folytatni. Ő 33 éves és 27 vagyok.
2011. febr. 24. 18:23
 1/4 Norb66 ***** válasza:
Szeret, mert bejössz neki (vonzóak a tulajdonságaid) de nincs már meg benned az a szikra amitől SZERELMES lett beléd.
2011. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de 5 év után nem sok emberben van meg szerintem. én még szerelmes vagyok belé és nem akarom elveszíteni
2011. febr. 24. 18:39
 3/4 A kérdező kommentje:
van esélyem szerintetek, hogy ne menjünk szét?
2011. febr. 24. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:

valóban azért 5 év után nem tudom mit vár, egyértelmű, hogy nem szerelmes az ember olyankor hanem az átalakul szeretetté

ez természetes. Lehet el kéne engedned kicsit, hogy rájöjjön mennyire vagy fontos a számára, ha az vagy, tudni fogja, és megtesz mindent majd hogy visszakapjon, ha meg nem, akkor jobb is, mert szerintem akkor később lehet úgyis elhagyna, ha most ez neki ilyen dilemma.

2011. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!