Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a normális nőknek sem kell az h szeressék meg becsüljék?

Figyelt kérdés
ha jó vagy velük az is baj ha nem az is ha foglalkozol velük az is stb stb.
2012. febr. 22. 22:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
a normális nőknek csak az kell. max rosszul reagálnak
2012. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Lehet nem csak ezen múlik egy kapcsolat, hogy szeretsz valaki és foglalkozol vele vagy sem.
2012. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
tudom hogy mit szeret megtettem neki meg adtam mindent neki 1 év után meg észak és dél ő arra én erre ..
2012. febr. 22. 22:21
 4/28 anonim ***** válasza:
Hát ő egy hálátlan k*rva volt, van ilyen.
2012. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
lehet az volt a baj hogy mindent megadtál.. a szerelemben is érvényes az aranyközép út, csak úgy mint az élet más területein... lehet megfojtottad a szereteteddel...
2012. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
egy?? kajak ez a 5. szitu szóval marad a Party meg a motorozás ezerrel ha jön a szezon hátha 2012 hoz valami kajak értelmes nőt akinek ez kell h szeresék ...:))
2012. febr. 22. 22:24
 7/28 A kérdező kommentje:
,megfolytani?? szerintem a szerelem arról szól h szeresse egymást a 2 fél :)
2012. febr. 22. 22:25
 8/28 anonim ***** válasza:

alapból nem értem a többesszámot,mikor ha jól értem itt csak egy bigéről van szó.

ha nem szeret téged,akkor b@szhatod.

röviden ennyi.

ha szeret,akkor meg a legsz@rabb poénjaidon is nevetgél és ágyba hozza a reggelit.

2012. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem jó úton jársz..Ő pl nem volt normális.A normális nő szerintem nem ilyen,legalábbis a barátnőmet annak tartom.A nő szeszélyes,ezt jó szem előtt tartani,de ez a tulajdonsága hosszútávon meghálálja magát,képtelenség ráunni.Szerintem.
2012. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
hogy vágd a többes számot az alatt azt értem h ez az 5. szitu ami ien volt ez így van h azon nevet de ez van ezt kell szertetni .
2012. febr. 22. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!