Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehézségek szex terén, fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehézségek szex terén, fiú oldalról. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nemrég lett első komolyabb barátnőm. Ő előtte én még szűz voltam, ő már előző párkapcsolat révén jóval tapasztaltabb. Szerelmes is vagyok belé, és nagyon is jól néz ki, nagyon vonzó, ennek ellenére vagy nagyon nehezen, vagy olyakor szinte egyáltalán nem tudunk eljutni a szexig, mert hol van merevedésem hol nem, ha van is, pár pillanat múlva gondol egyet és mégsem áll. Nem tudom mi lehet a gond, engem is nagyon zavar, ő meg nagyrészt magában keresi a hibát, hogy biztos ő nem elég vonzó. Eddig még elég kevés alkalom is volt amíg eljutottunk odáig, eleinte nyilván csak ilyen kezdő idegességre gyanakodtunk, de már ennek el kellett volna múlnia szerintünk és elég tanácstalanok vagyunk.

Bármi tippet, tanácsot, trükköt szívesen fogadok.



2015. febr. 5. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon ragorcsolsz a dologra, tulsagosan is teljesiteni akarsz. nyugi, lehet rajta segiteni :)


elso dolog: gyakorlas.

masodik: nem kell azonnal szexelni, elobb ismerjetek meg egymas testet. petting, oral, jatszadozas behatolas nelkul.


es ne feljetek megbeszelni a dolgokat, hiszen mindenkinek az a jo, ha elvezitek, nem? ja es nem kell egymasban keresni a hibat, tapasztalatlanok vagytok, hat akkor gyakorolni kell.


ennyire egyszeru.

2015. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rékcsi ***** válasza:
100%

Nem múlt el a kezdő idegesség, mivel most is ideges vagy, ezért nem megy. Igyatok előtte egy kis pezsgőt/bort, bármi alkoholt (de ne sokat!!), esetleg maszírozzátok meg egymást, lazuljatok el, utána szájjal játszadozzon kicsit a farkaddal, és inkább lovaglóban csináljátok, h ne kelljen semmit neked csinálnod, és ne legyen min idegeskedned :)

És ne keseredjetek el, ha elsőre így se megy, próbálkozzatok ezzel a módszerrel :)

2015. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy úgy érzed ,hogy nem vagytok egy súlycsoportban külső terén és ezért megy el az "önbizalmad" ? Menni fog csak idők kérdése... én megpróbálnám, hogy egy iszogatós buli után mire juttok :)
2015. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmad nincs, azt találd ki miért nincs, és vegyél erőt magadon. Próbálkozzatok orálisan először.
2015. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez pont a kezdő idegességre utal. Szerintem ne úgy álljatok hozzá a szexhez, hogy na most aztán durrbele, vagy semmi! Ha előtte játszotok egy kicsit egymással, csókolóztok, simogatjátok egymást, esetleg alaposan kinyalod, aztán ha lesz valami, megpróbálkoztok, ha nem, akkor marad a nyalás, ujjazás. Így nem lesz rajtad a teljesítési kényszer terhe annyira. Idővel észreveszed, hogy ahogy játszadozol rajta, megkeményedik a cerka. Akkor sem kell azonnal durrbele behatolni. Akkor kicsit ő is játszhat veled, kézzel-szájjal. Aztán, ha eléggé ellazulsz, magabiztos leszel, mehet minden a "hagyományos" módon. Ha a partnered kedves és megértő, és teszel azért az ő kelégítéséért is (akár kézzel-szájjal), akkor biztosan türelmes lesz, amég belejössz. De igyekezz megnyugtatni, hogy ez nem az ő hibája. Ha magát kezdi el hibáztatni, az az ő szexuális életére is rányomhatja a bélyegét.
2015. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első hozzászólóhoz kapcsolódom,maximálisan egyetértek.

A szex ,főleg az elején nem kizárólag a behatolásról szól.Ha kellő ideig gyakoroljátok a pettinget ,el fogsz jutni egy pontra,amikor majd szétrobbansz már a vágytól és nem lesz semmi gond.Remélhetőleg a gyakorlott barátnőd nem erőlteti a behatolást !

2015. febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez a fiatal férfiak megfelelési kényszerével függ össze.
2015. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!