Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm filmsztárokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm filmsztárokról áradozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legyek féltékeny? Minden filmet meg akar nézni amiben játszik, a filmek nem is érdeklik csak a pasit akarja nézni.. Értem én, nyilván gazdag,meg szexi meg sok csaj akarja, de nekem rohadt sz4rul esik hallgatni ezt.. Nem akarom megmondani neki hogy ne beszéljen róla mert nem az esik rosszul hogy mondja, hanem hogy ezt érzi.. Nyilván soha nem leszek olyan jo pasi mint egy filmsztár, nem is ez a cél, csak ki akarom verni a fejéből ezt a baromságot.
2015. febr. 5. 17:49
 1/5 Unpredictable ***** válasza:
Majd kinövi
2015. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg se említsem neki, hogy ez hogy esik nekem?
2015. febr. 5. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, még 24 éves létemre is nagyon bejött nekem egy filmsztár :) mondjuk én nem áradoztam róla, meg a barátomat sem hanyagoltam el. Féltékeny ne legyél, mert ugyan mire lennél az? Ha rosszul esik, akkor azt mondd el a lánynak, beszéljétek meg. De ki fogja nőni idővel, nyugalom.
2015. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez rajongás, normális, valószínű, kinövi, vagy tompul.

Ezen kár sis fennakadni, ne érezd azt, hogy nem kellenél neki. Téged szeret, hiszen veled van. De ne akard kiverni sem a fejéből, ha zavar, mondd meg higgadtan, és ennyi.

Meg, hogy akkor lehetőleg ne a jelenlétedben, hanem a barátnőivel nézze a filmet.


Én pl. Antonio Banderasért vagyok oda, és mikor nagy nehezen ráveszem a páromat, hogy nézzünk meg valami filmet, már előre sóhajtozok, ő meg letargikusan megjegyzi, hogy "már nem is kellek". Erre én nevetve megcsókolom, meg mondom is neki, hogy eszem ágában sem lenne lecserélni őt.

Ő meg egy színésznőért van oda, amivel meg én húzom az agyát mindig.

2015. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor hagyom. Megmondani nem fogom, mert biztos nem reagálná le olyanjól mint ahogy te teszed, utolsó.
2015. febr. 5. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!