Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szeretitek, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek, ha egy lány néha ilyen?

Figyelt kérdés
Fiúk, szeretitek, amikor egy lány néha komolytalan? Játékos, hülyéskedik, kislányosan viselkedik, stb. Van erre néha szükség? (olyan lányok esetében, akik alapvetően komolyan és értelmesek)
2015. febr. 5. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem néha kifejezetten jó ha az ember elveszti az eszét, nőknél sem gond, csak figyelni kell arra, hogy jókor!
2015. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igeeeeen:D Szeretnék is egy ilyen lányt:D
2015. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Oh, én nagyon imádnám, főleg ha nem csak néha ilyen, hanem gyakran inkább. Én is szokszor gyerekes, komolytalan és lökött vagyok, tehát össze illenék egy ilyen lánnyal, csak hát ugye nem vagyok jópasi, szal´ felesleges az ilyennel foglalkoznom:))
2015. febr. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen .
2015. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem amikor így nevettet meg az én párom! :) szóval igen néha el kell feledni azt, hogy felnőttek vagyunk olykor-olykor :)
2015. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!