Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire szeretitek a nagyon őszinte fiúkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi lennék a lányok véleményére, h egy olyan pasi, aki megmondja a frankót, az jó-e, vagy nem?

Nővéreim mindig azt mondják, h egy lánynak hazudni is kell. (mármint fiú hazudik a lánynak). A hazugság szót nem kell olyan mély értelemben venni, lehetne mondani füllentésnek is.

Csak azért, mert több lány is már felfigyelt nálam erre, h pl megmondom nekik, ha nem áll jól a ruha neki. Ha rossz a smink, rosszat főzött, ha nem tetszik a parfüm és stb. Persze ha vmi tetszik, azt is mondom.

Mindig panaszkodtok, h nincs őszinte pasi. Akkor most aki őszinte, az rossz vagy nem? Vagy hazudjak inkább? :)



2015. jan. 24. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon! De ne álszent legyen
2015. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik valami akkor ne mondd. Csak ha rakerdez. Ez nem szamit hazugsagnak
2015. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, senki se szereti a túlzottan őszinte embereket, olyan emberek meg pláne, akik már attól is kiborulnak, ha leszólják őket, mert a cipőjük színe nem egy a felsőjükhöz.
2015. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 álszent? Mármint?

#2 hát, vmikor kérdezik, vmikor meg látják rajtam, h vmi nem tetszik, és akkor kérdezik meg :)

#3 na, hát erről beszélek. Najó, rossz példával jöttél, mert a színeket annyira nem nézem. Tehát felőlem olyan színű cipőben jön, amilyenben akar. A ruha alatt inkább a ruha formáját értem, nem a színét.

2015. jan. 24. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
sose lesz sikered ha igaz vagy.
2015. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is ilyen, de ő csak akkor válaszol őszintén, ha megkérdezem az adott dologról.

Szóval sose fogom tőle megkérdezni, hogy szerinte hány kiló plusz van rajtam :D

2015. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyomni kell a sódert mert ma az a menő...
2015. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1. nem mindegy, hogy mondod. kéretlenül nem illik felhívni rá a figyelmet, hogy nem tetszik a ruhája. ha kilátszik a segge, az más. talán nem vette észre, és örül, hogy időben kiderült.


2. az őszinteség jó, kivéve ha állandóan hangoztatod, hogy te milyen őszinte vagy. vannak, akik a megbántódást annyival letudják, hogy ők őszinték voltak, nem tehetnek róla. na ez a bunkóság.

én is tiszteletben tartom, ha a másik érzékeny pl. arra, hogy kopaszodik. ha rákérdez, megmondom, mennyire és hol látszik, de nem hívom fel rá magamtól a figyelmet.

2015. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En elvarom az oszinteseget. Most eppen alakulgat valani egy fiuval, akiben epp az tetszett meg nekem, hogy nem hazudik, nem jatsza meg magat elottem es neekem sem kell szerepet jatszanom elotte. Nagyon utalom a hazugsagot. Viszont ez a "rossz a smink, rosszat fozptt, nem tetszik a parfum" szamomra inkabb csak kekeckedesnek, kritizalasnak tunik es semmi ertelme.
2015. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A lányokkal szigorúan tilos őszintének lenni. A legkisebb, legfinomabb, legjogosabb kritikára is vérig sértődnek. Ha valami nem tetszik, ne mondj róla semmit, vagy ha rákérdeznek, akkor hazudj!
2015. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!