Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg eri az ilyen kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg eri az ilyen kapcsolatot elkezdeni? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
bocs nincs ekezetes billentyum.. na szoval van egy lany akivel kozelebb kerultunk egymashoz de fel ev mulva o el megy londonba tanulni en meg haza magyar orszagra.. erdemes egy ilyen kapcsolatba bele kezdeni? Vagy tul nagy fajdalom lenne es feszultseg a bucsu elotti hetekben honapokban
2015. febr. 5. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat szerintem egy olyan "kapcsolat" fer bele, ami valami olyasmi, hogy egyutt vagytok meg minden, mert hat azert fel ev az fel ev, utana meg ugy valtok el egymastol, hogy sok boldogsagot kivantok egymasnak aztan viszontlatasra. Ha ugy kezdtek bele, hogy tudjatok mikor lesz vege, es meg tudjatok ezt csinalni, mindenkepp:)
2015. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak ilyen helyzetben meg nem voltam hogy elore tudtam hogy ennyi a max mindenkepp ez olyan problema forras egy kapcsolatban hogy barmi vita lenne akkor megfordulna mind2 onkben hogy akkor meg minek? ... hihetetlen szar erzes ez
2015. febr. 5. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!