Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is könnyebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is könnyebb a világtalanoknak párt találni mint a látóknak?

Figyelt kérdés
A világtalanok nem akadnak fent a külsőségeken,a látóknak meg kizárólag helyes pasik tettszenek.
2015. jan. 19. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
te vagy a legbutább ember a világon
2015. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát biztos de mi az a látó
2015. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt teljesen egyedül találtad ki? Nem semmi! :D
2015. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Talán nincs benne igazság? A Világtalanok többre nézik a belsőt abszolute,nincsenek előitéleteik.
2015. jan. 19. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
A szinte fájdalmasan hülye hasonlattól eltekintve, én azt tapasztaltam, hogy sokkal könnyebben találtam olyanokat, akik külsőre megtetszettek, de olyat, aki lelkileg passzol hozzám, aki belsőleg megfelel, összvissz egy emberrel találkoztam az életemben. Úgyhogy szerintem fordítva van.
2015. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 15:30


Na lám te is a külsőre mész.

Nem kell csodálkozni ha belső igényeid is alacsonyak.

2015. jan. 19. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:

valódi szerelem csak vakok között létezhet


minden más esetben a vizuális ingerek hozzátesznek az élményhez, illetve azon alapulnak

2015. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!