Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan emberrel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan emberrel, aki csak 2-3 naponta zuhanyzik?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 21:38
1 2 3
 1/25 CptTomato ***** válasza:
Én már jártam..
2015. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha a többi napokon megmosdik, akkor igen. Nem csak zuhanyozva lehet tisztálkodni.
2015. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Unpredictable ***** válasza:
89%
Csak ha azokon a napokon találkozunk...
2015. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Kérdező szállj le a földre,nem csak zuhany létezik .
2015. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
nem ! én soha nem járnék olyannal ... naponta minimum 6x zuhanyozzon és azon kívül még fürödjön is meg 2x mellete
2015. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Akkor 2-3 naponta nem tisztálkodik...
2015. febr. 5. 21:41
 7/25 anonim ***** válasza:

Lehet szemét vagyok de kifejezetten nem.

Az is mi ,hogy lehet mosakodni?

Ne mosakodjon,álljon be a zuhany alá pár percre,mossa át magát szappannal,vagy tusfürdővel minden nap. 3 perc az egész.

A mosakodás sokkal pepecselősebb és nem olyan alapos.

A napi fürdés szerintem alap.

2015. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Jarni jarnek ha legalabb fogat mos. De agyba nem bujnek vele.
2015. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem, nem szeretem ha büdös a pitsa.
2015. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz. Szerintem ez undorító. Még az a verzió is, hogy "csak mosakszik" a többi napon. Ez mit jelent, meglögyböli a hónalját a csapnál reggelente, meg fogatmos? Az ember minimum egyszer zuhanyozzon le egy nap, de ha indokolt, szükségét érzi, akkor többször is meg lehet tenni nyugodtan. Én pl. este szoktam zuhanyozni, de ha éjjel leizzadok (pl. mert beteg vagyok és lázas), akkor egyértelmű, hogy reggel is fürdök. Nyáron szintén többször zuhanyzok, már csak azért is, mert felfrissít, és lehűt, de azokon a napokon is többször fürdök, mikor edzeni megyek, hisz edzés után azonnal elmegyek. El se tudnám képzelni, hogy egy 1 órás kardio, vagy bármilyen edzés után én még 3 napig abban a szagban érlelődjek. Bár az ilyen emberek nyilván meg se mozdulnak egész nap, ezért érzik úgy, hogy nincs szükségük tisztálkodásra.
2015. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!