Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavarna, ha csak ezt kapnátok valentin napra?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg nincs munkám és nem tudok semmit venni a barátomnak. (valentin napra nem is szoktunk semmi drága dolgot ajándékozni, csak egy kis jelképes valamit)

Viszont most arra gondoltam, hogy főzők valami vacsit, utána egy jó kis masszázs majd együtt fürdés, a többi meg majd úgyis jön magától...

Tudom, hogy nekem kell ismernem a barátomat, de ő úgysem mondaná meg, hogy ez rossz ötlet volt a részemről. (soha nem bántana meg)


Tehát szerintetek jó lenne ez így vagy találjak még ki valamit?



2015. febr. 5. 23:17
 1/10 CptTomato ***** válasza:
84%
Ha neki nem elég én szívesen ismerkedek ;)
2015. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kedves, nekem bejönne.:) 22f
2015. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarna. Ha nem szólnál észre sem venném, hogy Valentin nap van.


(Remélem tudod, hogy ez egy kvázi kereskedelmi ünnep, amit csak a fogyasztás felturbózására találtak ki.)

2015. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek! Most kicsit megnyugodtam. :))


Persze, hogy tudom/tudjuk csak ő mindig meglep valamivel (és nem csak ezen a napon), szóval szerettem volna neki valahogy viszonozni.

2015. febr. 5. 23:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ötlet jó, kicsit még fűszerezheted. A vacsit egy kis borral, a fürdővízbe tegyél fürdősót, a masszázzsal kezdett ágyprogramhoz meg használj masszázs olajat, közben égjen illő olajas mécses, esetleg egy kis relaxációs zene is szóljon a háttérben. Így már nagyon finom. :)
2015. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hm, jól hangzik! Mindenképp bevetem ezeket az ötleteket is. :)) Köszi a segítséget. ;)
2015. febr. 5. 23:51
 7/10 electroman75 ***** válasza:
26%
A barátodat Bálintnak hívják? Ha nem semmi gond,csak egy átlagos nap a naptárban.
2015. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is ajándék lenne, ha lenne barátnőm
2015. febr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első sorban nem az anyagi érték számít, valami olyat adsz, ami neki szól, és hogy gondosan előre megterveztél valamit.


Az, hogy személyes a meglepetés-ezek amiket írsz mind kliséek számítanak, a vacsi, a fürdés, a masszázs. De ha ezek a párodnak a kedvenc dolgai, akkor 10/10.

Ha viszont pl. a közös fürdés annyira nem hozza lázba, lehet hogy egy másfélórás teamfortress meccs közösen jobb ötlet...vagy bármi amit szeret.

2015. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Ennek szerintem minden fiú örülne... :D Ilyen hülye egy kérdést. (nem bántásból)
2015. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!