Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Fiúk, nektek tetszene (inkább...

Fiúk, nektek tetszene (inkább úgy értem, hogy nem lenne nyálas? ), ha Valentin napra ezt kapnátok?

Figyelt kérdés

Ő is elvisz egy valentin napi koncertre, én is szeretném meglepni őt valamivel.

Arra gondoltam, hogy vagy sütök neki egy szív alakú tortát vagy csinálok neki tiramisut és mivel akármit rászórhatok a tetejére kakaóporral , csinálok sablont és úgy "rajzolok" rá valamit. Egy kis szívet vagy valami feliratot, de nem akarom túl nyálasra.

Még valami minőségibb piára gondoltam 3000 Ft-ig. (esetleg erre mondhatnátok ötleteket)

4 hónapja vagyunk együtt , nem akarok nagy felhajtást. :)


2013. febr. 4. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A tiramisu, ha rendesen mascarponeből csinálod, az elég drága, emellé egy 3000Ft-os pia, már elég nagy "felhajtás". Nem árt megegyezni egy összeghatárban, mi max 2000Ftot szánunk rá.
2013. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet elég lenne csak a süti? :)
2013. febr. 4. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tökmindegy, mennyibe kerül, ha örömet okozol vele. Nekem nagyon nem jön be ez a számolgatósdi.


A torta vagy tiramisu jó ötlet. A pia személytelen akkor is, ha minőségi. Hacsak nem tudod, mit imád nagyon, de akkor nyilván nem itt kérnél ötleteket :)

Inkább valami mást találj ki mellé, például vihetnél valamit, ami a koncerthez kapcsolódik, és ott elővenni, az tuti jó lenne és kicsit se nyálas.

2013. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a tiramisu vagy torta pont elég, nem kell mellé pia.
2013. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)))
2013. febr. 4. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:

a minőségi pia nem 3000 ft-nál kezdődik.

amúgy elég a süti

2013. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!