Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a párod csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párod csak heti 1 szer vagy ritkábban szeretkezne veled pedig régebben sűrűbben voltatok együtt?

Figyelt kérdés
Elhagynád ha nem változik pedig beszéltél vele erről?
2015. febr. 6. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Ha szereted maradj vele. De ha neked ez kevés keress magad mellé csak szexkapcsolatot! ;)
2015. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szeretem de nem tudnám megcsalni próbálom elfogadni a helyzetet de nehéz nekem ciki lány létemre erről beszélni vele és látni,hogy semit nem tesz,hogy jobb legyen csak azt mondja fáradt és csökkent a libidója
2015. febr. 6. 09:32
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell elfogadnod a helyzetet és megcsalnod sem. Mindent meglehet beszélni. Persze ha a párod van olyan értelmes és nyitott. Az én kapcsolatomban pl olyan, hogy megcsalom nem is létezik, de inkább lehetetlen. Párom tudja, hogy nekem több szexre van szükségem, mint amit ő nyújtani tud. Ezért az ő szavával élve elhajlási engedélyem van. Szeretem, ő is szeret. Nem korlátozzuk egymást. :) Szóval a szex az nálunk úgy van, hogy ha találok arra érdemes lányt, akivel szívesen... vele akkor lehet. Megjegyzem ilyet még nem találtam. :S Fűvel fával meg nem akarok!
2015. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pedig csak a maszturbálás vagy szerető a megoldás nálam, mert nekem már Családom van és a jelentősen visszaesett szexet leszámítva minden tökéletes. 37/F

Persze ha csak barátnőm lenne simán keresnék tovább, ha nem lehet megbeszélni és nem javulna vissza utána sem...

2015. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Megbeszélném vele.

Mitől fáradt? Sokat dolgozik?

Nyilván, ha van valami konkrét oka, akkor próbálnám megérteni.

Egyébként nő létemre nekem is kevés lenne a heti egy vagy még ritkább, szóval részemről ez hosszú távon biztosan nem működne.

2015. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne erőltesd. Légy türelmes, aztán ha nem változik semmi úgyis el fog jönni az az idő és az a személy... Akkor viszont okosan, de merj lépni! Lehet magunkat ámítani, de szex igenis számít!
2015. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Potenciális gondja is van sokszor cikinek találja mikor nem áll fel vagy épp lelankad.Talán ez lehet az oka csak másra fogja?
2015. febr. 6. 09:54
 8/14 anonim ***** válasza:

7: Akkor valószínűleg ez a gond. Inkább nem is próbálkozik, hogy ne legyen rossz élménye.

Na de a potencia gondoknak is biztosan van valami oka.

Rá kéne jönni és meg kéne oldani.

2015. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom azt tudom,hogy ha kézzel csinálom neki nincs gond csak ha szexelünk akkor.Sokat maszturbált régen.
2015. febr. 6. 10:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok a kifejezésért, de miért nem kértek segítséget? A kor előrehaladtával a férfi ingerküszöbe egyre magasabb lesz, és ha nincs jó fizikai állapotban és elfárad,akkor teljesen természetes,hogy lelankad.

Amikor kézzel csinálod vagy csinálja magának sokkal intenzívebb inger éri a makkot mintha közösülne és nem kell a mozgásra is koncentrálnia amitől fizikailag kifárad....ilyen egyszerű az egész. Olyan pózokat válasszatok ami fizikailag kevéssé megterhelő számára.

A megoldás rém egyszerű...elmegy urológushoz és felirat magának Viagrát-Kamagrát. Minden gond nélkül felírják egy általános kivizsgálás után....és a probléma megoldva!!!

37F

2015. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!