Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az bennem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az bennem, hogy megerőltető a szerelmemnek írnom? (távkapcs. )

Figyelt kérdés

nagyon szeretem, bizonyos idő múva, már nem távkapcsoatban leszünk és mindig várja a levelem, ha nem írok, azt hiszi van valakim. telozni kevésbé szoktunk.


már két hosszút is rám írt, és egyszerűen oyan nehezen veszem rá magam, hogy írjak, mintha tanunom kellene, valami hülyeséget és töményet.


2015. febr. 6. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nincs meg a mindennapos kozos dolgok, elmenyek. Persze leirod te szivesen, hogy mi volt a suliban, otthon, de valljuk be, ez igy sz@r. Mi kulfoldon elunk a baratommal es decemberben en mar 5-en haza mentem ugyeket intezni, de o csak 21-en tudott indulni. Az a bo ket het borzaszto volt. O hazajott a munkabol az ures lakasba, nem volt semmi tennivalo, persze, hogy sokat hivott, irt. De en meg orultem, hogy 8 honap utan otthon lehettem es inkabb a csaladomnal es a barataimmal voltam. Minden este beszeltunk skypon es akkor jottek elo, hogy miert nem irtal vissza, miert raztal le napkozbe stb. A tavkapcsolat nagyon probara teszi a ket embert.. Ra kell venned magad, hogy irj neki, ha igazan fontos, mert o ezt igenyli. Neki erre van szuksege, hogy biztonsagban erezze magat!
2015. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, pont ilyesmi ahogy fevázoltad :)neki "csak" a munka van,nekem egy rakás dolgom.

már értem,de akkor is nehezemre esik..

2015. febr. 6. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt...


Egyrészt mivel levélben az érzelmek nem jönnek át annyira, olyan tárgilagos, rideg az egész. Másrészt amint írták, nincs elég közös pont, amiről beszélhetnétek-ez nem feltétlen a távkapcsolat hibája, van olyan is, aki 2 év netes beszélgetés után találkozott először a szerelmével, és azóta is eggyütt vannak.

Persze ez az érdeklősési körbeli különbség élőben nem jön ki annyira, mert lehet beszélni a napi rutinról, és lehet a beszélgetést tesit kontakttal pótolni-a ti esetetekben ez kiesik.

Ha a hangját se szeretnéd hallani, az is gáz...néha kifejezetten jót ha telefonáltok.


Mindenesetre ez is jele annak, hogy a kapcsolat nem 100%os. Ez nem feltétlen válóok, de mindenképp dolgoznotok kell rajta, különben megronthatja a viszonyt.

Találjatok ki közös játékokat, amit levélben/skypeon is játszhattok. Pl. sakkmeccs, barchoba, esetleg valami számítóképes játék.

Szóval keresd azokat a dolgokat, amiket eggyütt csinálhattok a távolság ellenére is, és azért találkozzatok is.

2015. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!