Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy a nőknek könnyű ismerkedni?

Figyelt kérdés

én igazából csak ilyen párokat látok mindenhol:

[link]


és még soha életemben nem láttam helyes palit szép lánnyal,de fordítva sokat...


2015. febr. 6. 14:40
1 2
 11/16 Jázi :) ***** válasza:
76%

Mivel a pasik csak saját oldalról látják a dolgot és ellenkezőleg nem, na ezért mondják.

A linkelt pár meg kb egy "súlycsoport". Összeillenek.

2015. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a pasi egész helyes, nem értem, mi baj van vele :)


Amúgy, nőként mondom: könnyű ismerkedni, ha csak szexet akarsz. Akkor kb lemész az utcára, és két perc múlva akar bárki. Ha komoly kapcsolatot szeretnél, pontosan ugyanannyi nehézséggel találkozol, mint a pasik- vagy még akár többel is, mert nehéz olyan pasit találni, aki szintúgy komoly kapcsolatot keres, és nem csak szexelni akar.

2015. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a pasi nem a ronda kategória, bár tény, hogy a testalkatán lenne mit csiszolni némi sporttal. Viszont a lány sem kiemelkedően csinos, vagy szép. Ezáltal mondhatni összeillenek, hisz mindketten teljesen átlagos fiatalok, akik mellett az utcán az emberek többsége elmegy anélkül, hogy észrevenné őket. Ők egy "kategóriába" sorolhatók ilyen szempontból. Egyébként nő vagyok, és én is úgy vélem, könnyű ismerkednünk. Amikor én épp nyitott vagyok új dolgokra, emberekre, kapcsolatra, vagy csak simán ismerkedésre, akkor soha nincs vele gondom, én kontrollálom, hogy mikor és kivel ismerkedem össze, illetve hány új ismerőst vagy pasit gyűjtök magam köré. Soha nem voltam még olyan helyzetben, hogy epekedve kellett volna várnom arra, hogy új ismeretségeket kössek, bármilyen céllal történjen is ez.
2015. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

a srác ronda a csaj se egy nagy szám ...


lehet a srác vékony volt,(de attól még csúnyácska,félénk) a csaj meg duci volt és összejöttek... közben a csaj lefogyott, a srác meg meghízott... vagy mindketten kezdetben dagik voltak és csak a csaj fogyott le :)


Ennyi a történet.A srác szülei meg tele vannak szerintem.

2015. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

két idegen, dolguk miért vannak,egymással örüljenek neki,senkinek nincs köze sztem hogy kategorizálja őket.


én is szoktam kategorizálni,általában mindenkit ugyanoda :,D

2015. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem mindig a külső a mérvadó. Lehet, hogy nem a legszebb kívülről, de belül gyönyörű.
2015. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!