Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszi sok férfi azt,...

Miért hiszi sok férfi azt, hogy a nőknek könnyű párt találni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Férfiak túl ostobák,szerintem
2014. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes kapcsolatot könnyű. :) És sokan erre vágynak. De egy jól működő, komoly kapcsolatot mindenkinek nehéz. Ez az én véleményem. :) Remélem segíthettem. 17/f
2014. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Szar kapcsolatot igenis könnyű. Vagy olyat is könnyű találni aki megdug.
2014. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Mert nekik nem kell teperni, meg fölösleges köröket futni, csak rábólintani a 10-20 jelentkező közül az egyikre. Preferably a legjóképűbbre és/vagy leggazdagabbra.

12:20, rólatok ne is beszéljünk akkor...

2014. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gorgo 20 ***** válasza:
Pontosabban egyszerűbb a nőknek felcsípni valakit mint egy férfinak. Ha már egy csaj kezdeményez egy meghitt szemezés után alig ha mondana nemet bármelyik pasi is. Viszont az első lépést a férfinek kell megtennie így hát ezért mondják hogy a csajoknak egyszerűbb a pasizás mint fordítva.
2014. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
erre a barátnőm mondta, hogy szexölni könnyű lenne találni. Arra minden nap szívesen bejelentkezne valaki. De egy nőnek más az igénye.
2014. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kell egy előnyös kép, felregisztrálsz egy társkeresőre, írsz adatlapra 2 sablon mondatot és lehetsz akármilyen "ronda" kapsz napi 1-5 levelet, de szépségtől függően akár napi 50+ levelet is ha nő vagy. Ezek közül csak válogatni kell. igen a felhozatal ocsmány, feleségcsaló 3 gyerekes családapák, de ezek közül bármelyik találkozik veled.


Ugyan ez férfi szemszögből. Kép, regisztrálás, adatlap kitölt - több 100 egyedi levél elküld, és a másik fél csak meg se nyitja. Az hogy önszántából írjon, az kb szökőévente 1x fordul elő, akkor is 500+km a távolság kettőtök között.

2014. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nőknek sem könnyű, aki akar tud magának párkapcsolat címkével ellátott hamis kapcsolatot szerezni, ami csak rövid távon működik. De igazi komoly párkapcsolatot nagyon nehéz találni mind két fél számára. Aki megelégszik a szar..ral annak jó a rövidtávú váltogatós kapcsolatok.
2014. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor még egy női reakció. Nekem például az a problémám, hogy nem merek kezdeményezni. Ebből kifolyólag ugyan választhatnék a felkínálkozó 10-20 jelöltből (haha, ha lenne), de nekem természetesen nem az kell, akinek én.
2014. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!