Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyannal akinek régebben nem kellettetek? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
bármilyen változás is történt...
2015. febr. 6. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2015. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Körülményektől függ, pl. hogy én mennyire akartam összejönne azzal a bizonyos személlyel anno meg hogy most hogy gondolok rá.
2015. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
régen sem voltam más,nem látnám értelmét.
2015. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Attól függ...
2015. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon akartam a lányt , de neki nem keletem. Később pedig igen változtam azért én is. Össze jöttünk működöt egy évig aztán vége lett. Később le koptatni nem bírtam...
2015. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fényember ***** válasza:
Én nem jönnék össze...de már csak azért sem mert régen azért nem kellettem neki mert nem tetszettem neki...most hogy meg szép vagyok rögtön jönne hozzám...persze elhitte nagyon...bár ez ugye attól is függ hogy miért nem kellettél neki és ha megváltoztál miatta változtál e meg:)
2015. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Jázi :) ***** válasza:
Minden ember változik. Nagyon függne attól,hogy régebben miért nem kellettem neki!?
2015. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát alapjáraton biztosan nem a válaszom,de ha bocsánatot kérne és látnám,hogy valóban érdeklem őt,akkor meggondolnám.Na ez az,amit egy nő soha nem fog megtenni,vagy beismerni.Szóval nem reménykedem ilyenben egyáltalán,csak leírtam mi kellhetne ehhez...

23/F

2015. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ketes ez szerintem nem igy van
2015. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!