Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha a párotok ordibál veletek valamiért?

Figyelt kérdés
Főleg apróságokért amik nem jogosak.
2015. febr. 6. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy vödör hideg vízzel leöntöd csak állni fog és nézni majd később sikítani.
2015. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
velem sosem veszekednek,megértőek,kedvesek aranyosak :d meg úgyis nekem van igazam.
2015. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Felrúgom.

Miért nem lehet normális hangnemben elintézni a dolgokat, főleg apróságokat egy párkapcsolatban? Főleg ha jól működik. Ha meg nem jól működik, nem az ordibálás a megoldás, hanem hogy leültök és megbeszélitek egymással a sérelmeiteket és hogy min kellene változtatni, ha ez nem megy, akár még ma is szakíthatnál vele. Minél előbb, annál jobb és nem szenved egyik fél sem.

2015. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Faarccal, pislogás nélkül végighallgatom, majd rákérdezek: befejezted? Itt ordibál még egy sort, kiad magából minden, talán évtizedek óta gyűjtögetett dühöt, még azt is, aminek semmi köze a témához, közben megvárom, míg elsírja magát, majd addig simogatom és puszilgatom, míg meg nem nyugszik.
2015. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Befogom a fülem.
2015. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kiteszem, és keresek mást.

sosem éltem csak azért kapcsolatban valakivel, mert épp nem volt más, és csak legyen valaki...mindegy ki.

ez a legnagyobb baj manapság, hogy fiatal párok ezrei (hanem százezrei) vannak így.


felnőtt korban oké, a szerelem elmulik az érdek megmarad, így muszajbol együttvannak (gyerek, ház, hitel stb stb) nade fiatalaon?!

könyörgöm....semmi ertelme.

2015. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondom neki, hogy ezt meg o sem gondolhatja komolyan, aztan megfordulok es elsetalok.
2015. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szokása, de valószínűleg otthagynám a francba, ordibáljon a fallal vagy mit tudom én apróságokért. :D
2015. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem még soha senki nem ordibált sem jogosan, sem jogtalanul, pedig már egy váláson is túl vagyok. Kérdező, te valamit nem jól csinálsz. Én nem hagyom, hogy velem ordibáljanak. Tekintve, hogy én sem ordibálok senkivel. Olyanra nem vesztegetem az időmet aki nem tud normálisan kommunikálni. Az ilyen azonnal lapát.

N 37

2015. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!