Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit terveztek Valentin napra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit terveztek Valentin napra?

Figyelt kérdés
Csak kivancsisagbol kerdem..nekem nincs senkim igy en egyedul toltom egy atlag szombatkent..

2015. febr. 7. 11:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem van baratom de nem hisszem hogy bármennyire is küllönleges lesz ez a nap.

Tavaly készültem és a fogadtatás nem volt olyan színten amennyire rákészültem. Igy nem hisszem hogy idén újra ennyire fogok készülni..24 és lány vagyok

2015. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
láb nap lesz
2015. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vacsi mozi ennyi :)
2015. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Beváltom a kuponokat a tescoba és veszek 3 liter nutellát hazaérek és a hűtő elött sírva felvágom az ereimet hogy miért nem szeret senki sem de ezt csak az után hogy megettem a nutellát.
2015. febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 opened paradise ***** válasza:
Akkor max csoki folyna ki az ereidből :D
2015. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#14

Maradj a nutellanal, az ereid kerlek ne vagd fel!!

2015. febr. 8. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!