Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm kicsit nyomulós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kicsit nyomulós, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm, mint fent írtam, kicsit nyomulós. Nem az, hogy rám mászik, hanem mindig rá kell írnom, vele kell suliból haza, reggel suliba mennem.

Hogyan mondjam el ezt neki úgy, hogy ne bántsam meg?

Én: 15/F Ő: 13/L


2015. febr. 7. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha rájössz a megoldásra anélkül, hogy ne hagyna el légyszi üzend meg nekem privátban.

26/F

2015. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl fiatal, azért csinálja ezt. Mondani mondhatod neki, de szerintem hiába. Vigyázz, ennyi idősen a lányom mindenért hisztizett, szóval ha elmondod neki, lehet hogy kicsapja a balhét.
2015. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fényember ***** válasza:
Omm nekem is hasonlo problemam volt a baratommal bar mi kicsit idosebbek vagyunk (16 eves mindkettonk) es zavart hogy lassan mar folytogat a szeretetevel...ezt megmondtam neki szepen kulturaltan azzal kezdve hogy edesm ne erts felre en ezt csak megszeretnem veled beszelni es nem akarok szakitani stb...az a lenyeg hogy ne tamadasnak elje meg hogy ez most ellene menne hanem inkabb ertetek:) az en baratomnal bevallt...vissza fogta magat es belatta hogy igen tenyleg sok volt o is rajott es en meg orulok hogy megtudtuk beszelni es nem kellett ez miatt szakitani..mert szerintem mindent meglehet beszelni csak megfelolo modon kell a dolgot megkozeliteni:)
2015. febr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!