Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendes, dolgos, kicsit formása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes, dolgos, kicsit formásabb, jól öltözött, szexben elég jó, nem nyomulós lány – miért nem becsülik meg az ilyet a pasik manapság (25-35-ös körösztály)?

Figyelt kérdés
Tartaléknak tartják későbbre egy pár tapasztalat(csalódás, szabad élet) után?

2013. aug. 5. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gondolom mert általánosítasz.
2013. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Erre is vonatkozik az, hogy a normálisabbak, pont az ilyen lányokat becsülik meg, mint te. Nem az, hogy tartaléknak tartják.... mi ez már?

2013. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, javítanék egy szót a kérdésben: korosztály :). Köszönöm.
2013. aug. 5. 18:14
 4/19 A kérdező kommentje:
28 vagyok :)
2013. aug. 5. 18:15
 5/19 anonim ***** válasza:

Azért, mert ez így persze szép és jó, de lássuk be, nem ezek azok a tulajdonságok, amibe az ember beleszeret.

Vegyünk egy példát, adott egy férfi, rendes, jól ért a házkörüli teendőkhöz, de attól még nem leszel belé szerelmes, csak később az együtt élésnél ez persze jó dolog már.

Kell valami plusz, ami már az első találkozásoknál is megfogja a másik felet. Na meg persze később is, ez önmagában sajnos kevés.

2013. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
# 2 vagyok és 25 éves. Nem így gondolkodom egyáltalán. Sőt, ebben a korban tényleg már a "rendes" lányok felé orientálódok inkább. Nem érdekelnek a nagypofájú party állatok. Nem is tudnék az olyanban megbízni igazán.
2013. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő???
2013. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Barátnőim is, de olyasfajta vagyok kb. én is.
2013. aug. 5. 18:18
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Leírtál olyan dolgokat, amik ugyan nagyon fontosak egy kapcsolatban, de ettől még nem szeret beléd a pasi. Lehet, ha meglátnálak, elájulnék, rögtön beléd szeretnék, és az általad leírtakkal nem is foglalkoznék.

Na jó, a szexben elég jó akkor is fontos :-P :-D

2013. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
A "kicsit formásabb" gyanúsan hangzik. Vagyis duci? Mert akkor meg van a bibi...
2013. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!