Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ünneplitek a Valentin napot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ünneplitek a Valentin napot?

Figyelt kérdés

Nyilván olyanhoz szól a kérdésem aki párkapcsolatban él. Tudom, hogy elég megosztó ünnepről van szó biztos jöttök majd oltogatni, hogy nem csak ezen a napon kéne szeretni egymást, meg csak pénzlehúzás meg giccsparádé ect. De szerintem szép dolog...


Azt a logikát nem értem hogy "nemcsak egy nap kéne szeretni egymást, hanem minden nap" - ugyanis az hogy megünnepeljük a szerelmet nem zárja ki, hogy más napokon szeretjük egymást, valamint van névnap meg nőnap is pedig az év minden napján nők vagyunk (kivéve ha férfiak) meg a nevünk sem változik... Na mindegy.


Én magát a készülődést is szeretem benne, hogy kitalálom milyen fehérneműt veszek fel, emellett szeretem hogy a barátom valami kedves személyes ajándékkal lep meg, hogy elmegyünk vacsorázni vagy akár napközben valami extra programra.


Mondhatnátok, hogy ezeket Valentin nap nélkül is megcsinálhatnánk, de azért egy egyetemista elég korlátozott anyagi forrásokból gazdálkodik, szóval jó dolog ha van apropója egy szervezett programnak. (megjegyzem ezen kívül is sok időt töltünk együtt meg vannak programjaink, de azért ezek a dolgok nem random hétfős elfoglaltságok).


Azt is furcsállom, hogy aki nem ünnepli meg utálja, az folyton leszólja azokat akik ünneplik, hogy mekkora hülyeség, fordítva nem szoktam ilyen kritikát hallani, hogy debalf*asz vagy hogy te nem ünnepled. Szóval vélemények hideg meleg jöhet!


20/L


2015. febr. 7. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Nem. Fhaszság.
2015. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem ünnepeljük. Nem láttuk a szüleinktől. Nem tartjuk fontosnak, de nem is köpködünk le senkit, aki beleéli magát.
2015. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
Igen! ilyenkor rituálisan feláldozunk egy macskát a nagy V'Alle Ntin istenségnek!
2015. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oh utolsó erre nem is gondoltam, egész jó programötlet
2015. febr. 7. 22:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy ezzel a keszulodessel :)


Szerintem ha lenne valakim megunnepelnem vele, marmint ha ot ez erdekelne, de ezt az ideit sem toltom sirassal, mert nem veszek rola tudomast h milyen nap is van..:)

2015. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Haveromat Bálintnak hívják, szóval igen, ünnepeljük.
2015. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ünneplem.
2015. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ünnepeljük, de nekem személy szerint nincs bajom azzal, aki ünnepli. Saját döntés.
2015. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha együtt töltenénk éppen a barátomnak, biztos sütnék neki valamit vagy valami ilyesmi. :) De szerintem nem találkozunk akkor, annyira meg nem tartom fontosnak, hogy most direkt ezért elintézzünk egy találkozót akkorra.
2015. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem tartjuk, mivel az évfordulónk elég közel esik hozzá, ezért egyrészt anyagilag is nehéz lenne megoldani, hogy mindkettőt megünnepeljük, másrészt az évfordulóra rendszerint mindig ellőjük a klasszabb ajándék - és programötletek javát, így Valentin napra nem is igen tudnánk már mit kitalálni, harmadrészt pedig számunkra igazából felesleges is ennyire közel két ilyen "különleges" napot tartani.


Úgyhogy nem, mi nem tartjuk. De azért nem is hajigálunk meg kővel senkit, aki esetleg megünnepli. Ha jól esik nekik, hát hadd tegyék. :)

2015. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!