Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a párotok nem akart bemutatni a családjának?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, 3 hónapja együtt is élünk, és még nem mutatott be a családjának, egyedül a 13 éves kishúgával találkoztam már (én 23 vagyok, baràtom 24). Őt viszont már mb az egész rokonságom ismeri, volt már az édesanyáméknál is stb, én viszont még sosem voltam náluk.

Nem akarom erőltetni ezt a bemutatás témát, mert ő érzi hogy mikor jön el az ideje, csak nekem akkor is furcsa meg kicsit kellemetlen is, hogy az anyukájáék azt se tudják, kivel költözött össze a fia.

2-3x már megkérdeztem, hogy mikor akar bemutatni a családjának, de mindig tereli a témát.

Viszont nem hiszem, hogy szégyell engem, mert az utcán is felvállal meg facebookra is rakott fel közös képeket.

A kishúga teljesen normális aranyos kislány, meg nem hiszem, hogy nem lennének rendezettek a körülményeik otthon.

Telefonon szokott is beszélni a szüleivel meg haza is megy néha, szóval nincs velük rosszban.


2015. febr. 8. 07:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura.A haverjainak sem mutatott még be?
2015. febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom az előző barátnőjét mennyi idő múlva mutatta be, de azt tudom, hogy ő azért járt hozzájuk, láttam közös képeket a volt lánnyal meg a barátom kishúgával, náluk.
2015. febr. 8. 07:52
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a barátait sem, csak fb-n láttam őket
2015. febr. 8. 07:53
 4/20 anonim ***** válasza:

És ő gyakran hazajár?

Lehet otthon van egy külön élete,amit nem szeretne ha látnál.

Nem tudom,nem értem,nem is hallottam még ilyet.

2015. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem gyakran, meg tudom hogy nem tartja valami sokra a szüleit de azért olyan nagyon rosszban nincsenek.
2015. febr. 8. 08:03
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Igen, én nem akartam őt...

Túl sok fiút mutattam b otthon, es már nem akartam senkit bevinni a családomba, az ő érdekükben..mert ah othon valakit hazavittem, akkor muszáj volt ottaludni.. És akkro nagyszülők nagynénik, mindenki megismerte.../ távol eltem már18 évesen is)

Tehát már csak azt akartam, akit úgy gondoltam, hogy "örökre" a párom marad.


Nem ő tehetett róla, de hiába éreztem, hogy jók vagyunk együtt pár hónap utan nem tudtam eldönteni,mhogy vele élném-e le az életem, hiszen előtte 1,5 év utan derült ki, hogy nem ok..

Persze a egesz hülyeseg volt, de így éreztem..

Végül sarokbaszorított, égy 6 hónap után bemutattam..


Egyebkent nekem lett igazam, a férjemről beszeltem előbb, csak ezt akkor meg nem tudtam, hogy tenyleg ö lesz az. Egyebkent ekkor 21 voltam, majd 23 előtt együtt éltünk, 26 evesen hazasodtunk

2015. febr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen, volt ilyen. Kiderült hogy az exike elég dagadt volt, így nem széfyellte....:( Én pedig segítettem ahol tudtam, szerettem, az pedig milyen gáz már! Pfff...
2015. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3%
Ha, arrol nem beszélve hogy azzal a szutyokkal csalt :D
2015. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én 2 éve vagyok eggyütt a párommal és nem mutattam be.Nem vele van bajom hanem a családommal.Van jó pár ok ami miatt nem szivesen viszik haza a lányok a barátjukat. De amég ő nem úgy látja,hogy be szeretne mutatni addig ne eröltesd.
2015. febr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2015. febr. 8. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!