Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a féltékenységet?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja ismerjük egymást, pár héttel ezelőtt szerelmet vallott. Én nem szeretnék egyenlőre vele járni, mert félek, hogy csak kihasználna. Alapból nagyon rendes srác, csak hát a haverjai mind olyanok, hogy több nővel a jobb. Plusz szilveszterkor volt egy mondat, ami lehet, hogy lebuktatta, hogy milyen is valójában(valami nagyon fullos csajról volt szó): Egyszer úgy meg fogom khmm...(18) azt a csajt!

És ekkor jött az, hogy nem igazán tudjam, hogy mi legyen. Tegnap ugyanis amikor a bátyámmal jöttünk haza, láttuk őt, meg az egyik haverját 3 cicababával, amint épp a haverjához mentek. És ez nem titok, a haverja mondta is, hogy milyen jó volt velük.. Plusz ma reggel is beszéltem vele, és mesélt a tegnap esti buliról, hogy egy csaj miatt vesztek össze az egyik sráccal, meg szokott lányokról is beszélni. Én meg ilyenkor a plafonon vagyok a szomorúságtól, a féltékenységtől, és minden ami még kell... :-( De viszont nemrég volt a szülinapom, arra pedig kaptam ajándékot tőle, és pont olyan témában, amit tudja, hogy szeretek. Elég elfuserált gyerek, de lehet beleszerettem... Nem tudom. De mit tegyek a féltékenység ellen. Ja, amúgy nem mellesleg, ami a legrosszabbul esik, az az, hogy Facebookon tökre törődik velem, meghallgat, meg lehet vele hülyéskedni is, meg minden, de amikor péntekenként találkozunk, akkor meg kb le se sz*r, már bocsánat a kifejezésért. Nem mellesleg, a haverja szokott csak velem beszélgetni. Igaz, én se, meg ő se vagyunk azok a tipikus beszélős emberkék, de akkor is... :-/

Én: 14/L Ő: 16/F


2015. febr. 8. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Meggondolandó h kezd e vele kapcsolatot. A leirtakból nem lehet egy hűséges típus
2015. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, van amit elírtam, csak telefonról vagyok :-)
2015. febr. 8. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:
*kezdj
2015. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Igazából, a barátnőm mutatott be nekik, ők már kiskoruk óta ismerik egymást. Elmondása szerint ő a legrendesebb. Meg, most azt furcsálja, hogy eddig mindig felhívta csütörtökön, hogy kimegy-e hozzájuk a vasútállomásra(koleszosok), de most meg meg se kérdezi, hanem egyből tőlem várja a választ, hogy én megyek-e..
2015. febr. 8. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet h csak a haverjai mellett lesz ilyen a viselkedése és alapjába meg tök rendes :) rengeteg ilyen ember van
2015. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!