Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mi lenne a helyes viselkedés ebben a helyzetben? 22L

Figyelt kérdés
A párommal még csak 3 hete vagyunk együtt és minden nap beszélgetünk egymással. A minap viszont úgy történt, hogy estélig még nem kerestük egymást, így én ráírtam, hogy telt a napja. Majd miután órák múlva sem válaszolt, aggódni kezdtem érte. Majd egyszercsak éjnek évadán hív, hogy beszélgetett néhány ismerősével és sokáig húzódott a csevej. Ez így teljesen érthető a számomra és el is fogadható, viszont nagyon aggódtam érte, mert ilyesmi még nem fordult elő. A kérdésem arra irányul, hogy ilyenkor ti is aggódtok a párotokért vagy hagyjátok, hogy ő is élje az életét és majd válaszol? Nagyon tapasztalatlan vagyok még párkapcsolat területén és nem is nagyon tudom kivel megbeszélni ezeket.
2015. febr. 8. 10:46
 1/5 opened paradise ***** válasza:
Az aggodalommal nincs semmi baj sem,de emiatt azért ne haragudj rá.
2015. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A barátommal heti 3-4 napon találkozunk egymással és mindig van egy héten 2 olyan nap, amikor egyáltalán nem beszélünk egymással sehogy sem.


Szerintem hosszú távon inkább jobb, ha kicsit kevesebbet beszéltek. Olyan ez mint a szex. Ha masztizol szex előtt, akkor kevésbé kívánod a szexet, ha nem masztizol, akkor jobban. Ha állandóan látod vagy beszélsz vele, akkor teljesen természetesnek veszed a jelenlétét és a végén esélyesen kevésbé vágyakozol már iránta, mintha néha lenne akár csak 1-1 nap szünet.

2015. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, én szoktam szólni, ha x órán keresztül valószínűleg elérhetetlen leszek, majd idővel nálatok is kialakul ez. Friss kapcsolat még, nagyon szerelmes vagy, érthető, hogy így reagálsz erre.
2015. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PearlDiver ***** válasza:
Ha a barátnőm csinálná ezt, én is aggódnék mert előfordult már többször hogy rászállt valaki. Szóval jobban szeretem tudni hogy kivel mikor meddig mit csinál. Persze nem vagyok az apja, nem fogom beszabályozni, de azt ő is megérti, hogy ez nekem nem mindegy.
2015. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddig válaszokat!


Igazából ez főleg az ő kívánsága volt, hogy mindennap beszéljünk egymással, ezért is volt furcsa, hogy egyik nap csak így eltűnik. Meg azt is mondta, hogy nem ilyen hosszúra tervezték a beszélgetést. Viszont legkésőbb este 8-9-ig beszélünk egymással, ő pedig éjjel 3 óra magasságában hívott csak.

2015. febr. 8. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!