Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt lehetőségetek arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt lehetőségetek arra, hogy legyen barátnőtök, de mivel nem volt valami vonzó a lány inkább kerestetek tovább? Megéri keresni nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
Én speciel ilyen vagyok, de néha elbizonytalankodok azon, hogy nem e csinálom rosszul, mert rossz egyedül, de egy olyan lánnyal együtt lenni, aki nem vonz nem tudnám elviselni. Olyan nővel lennék együtt aki számomra egy érték.
2015. febr. 8. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, De az a lány tényleg leírhatatlanul nem volt vonzó, olyan bajussza volt hogy a mikulás is megirigyelte volna, de nem bántottam meg, csak szép lassan elmagyaráztam neki...
2015. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És aki nem volt csúnya csak egyszerűen nem volt vonzó?
2015. febr. 8. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nekem miért lenne jó, ha lenne egy barátnőm akihez nem vonzódom?
2015. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lenne jó mégis sokan bele mennek egyszer élünk alapon. Csak nekem erre nincs gusztusom.
2015. febr. 8. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Jóképűnek tartom magam (inkább jóképűnek, mint csúnyának, átlagosnál picit jobbnak), de ugye azért mégis csak Magyarországon vagyunk és a lányok ritkán kezdeményeznek. 100-ból 99 kezdeményezést szerintem fiúk csinálnak. DE


[link]

Erről a fenti skáláról általában 5-ös, 6-os lányoknak tetszettem meg és ők írtak rám. Évi 2-3 olyan lány 14-18 éves korom körül. Viszont két 8-as kinézetű lánynak is megtetszettem, akik kezdeményeztek nálam. Az egyik a barátnőm volt 18-20 éves korom között 2,5 évig, a másik lány pedig fél éve a barátnőm.


Első barátnőm:

[link]

Mostani barátnőm:

[link]


Szerintem rendben vannak kinézetre. Mondom, ők írtak rám, ők kezdeményeztek nálam.

2015. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ennek a pontozásnak szerintem semmi értelme sincsen nem mindenkinek tetszik ugyanaz.
2015. febr. 8. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!