Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szőrös pasikról úgy értem ha a hasa, mellkasa, háta, lába zavaró ha szőrös?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
lábnál az a baj ha nem szőrös. has nekem egy csík van a köldök alatt. máshol nincs
2015. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon
2015. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem zavaró... :)
2015. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem szörösen tetszik
2015. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

csak azér kérdeztem mert elég sűrű a szőr a lábamon

de a hasamon-hátamon szerencsére méretemből adódóan nem túl sűrű:) és csak azért kérdeztem mert engem zavar az a tudat hogy szőrös vagyok de akkor meg barátkozok a gondolattal

2015. febr. 8. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyantázd le ha nem tetszik
2015. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az a férfias, ha szoros egy hapsi. Jó, a gorilla szorzet is túlzás, de az is, hogy mostanában a hapsik ott szortelenítik magukat ahol csak érik. A hónalj és szeméremtájék még oké, de a tobbit szerintem meg lehetne hagyni. :)
2015. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon szőrös pasi vagyok,és az a tapasztalatom,hogy a legtöbbjüket zavarja. Persze nem úgy,hogy emiatt nem jönnek össze velem,de eddig minden barátnőm javasolta,hogy csináljak vele valamit.
2015. febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem elég éretlen dolog háborogni, ha egy férfi szőrös. Kifejezetten nevetségesnek találom azt a trendet mostanság hogy minden fiúka csigát játszik és mindenét gyantáztatja. Az a csaj aki emiatt hisztizik azzal nem is érdemes kezdeni.

Amíg egy pasi a szükséges helyeken rendben tartja magát és ápolt, addig semmi gond nincs a szőrzettel. Arról meg már ne is beszéljünk hogy ha az ember szeret valakit akkor elfogadja úgy ahogy van.

2015. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!