Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom alkalmi dohanyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom alkalmi dohanyos, szamomra ez iszonyuan zavaro. Tapintatlan/rugalmatlan voltam a helyzettel szemben? Bovebben lenn

Figyelt kérdés
Meg sosem ittunk egyutt, nem elunk karos szenvedeyekkel, de allitasa szerint ha iszik nem birja cigaretta nelkul. Szamomra undorito, visszataszito a szaga, felek hogy valami baja lesz. Felajanlottam hogy megsem toltenem vele a szilveszter ejszakat emiatt, vagy tartjuk a ket meter tavolsagot egesz este. Lehet hogy tul kemeny voltam? L20
2014. dec. 30. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mások is fognak dohányozni körülöttetek. A barátod mivel csak alkalmi dohányos egy szilveszter alkalmával szerintem el lehet nézni.
2014. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Úristen, ezt a szánalmas mentalitást. Jól tetted, hátha becsajozik és talált egy normális lányt.
2014. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
2.-nak igaza van, én is ebben reménykedem
2014. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
majd szed össze értelmes nőt :D én se bírom,de ezért nem lökném el a csajt magamtól.
2014. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, ez nem a legjobb felfogás. Légy engedékenyebb.
2014. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Jaj,hát az ő élete!Eltudja tudja dönteni mi a jó neki,mi nem.Ha cigizni akar,akkor cigizzen.
2014. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aaazigen!! Milyen joszandeku segitokesz valaszolok :) hahaha! koszonom a segitseget, belattam hogy tuloztam
2014. dec. 30. 20:46
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
Valóban nem szép, bár én is dohányzom, ennek ellenére néha engem is zavar. Viszont te is lehetnél rugalmasabb.
2014. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igaze?:D lehetett volna esze a gyereknek már régebben.
2014. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mit segítsünk ezen? keress másik pasit, ha ekkora gond
2014. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!