Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden összejön szeptembert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden összejön szeptembertől elmegy Pestre továbbtanulni. Egy-két hetenként fog hazajárni.4hónapos vagyunk, szeretjük egymást. Mit gondoltok ki fog bírni a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 22:55
 1/8 A kérdező kommentje:
16/L ő 19.
2009. júl. 22. 22:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna..Én tudok olyanról akiknek működött és ennyi idősek voltak. Velem hétvégén szakított mert úgy gondolta, hogy nem működhet és mi csak 1 hónapja ismerjük egymást, ezért szerinte jobb most mint később. Most várok, hogy alakul e másképp a helyzet. De drukkolok nektek! Úgy gondolom, hogy működő képes, ha mindkét fél tényleg akarja és csak bíznotok kell, hogy sikerülni fog. Hétvégén úgyis hazamegy és együtt tölthetitek az időt:)

Hamarosan 16/L

2009. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:) aranyos vagy nagyon,ez segített!

neked pedig sok sikert kívánok :)

2009. júl. 22. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Szükségem van rá:(

Csak várok, hátha másképp alakul..:) Nem tudom, hogy hiányzok-e neki, Ő nekem nagyon is.

Tényleg csak kitartás és nem ezen gondolkodni, hogy működni fog-e mert minél többet gondolkoztok rajta, felőrölhet benneteket. Csak élvezzétek, hogy még van idő addig és én úgy gondolom, hogy nekünk is elég lett volna akkor gondolkozni ha látjuk évközbe, hogy nem jó. Persze gondolom ti is úgy álltok hozzá, hogy szeretitek egymást de biztos félsz, hogy mi lesz ha nem működik. Csak bízzatok egymásba és legyetek őszinték. Én így gondolom:)

2009. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal 2 éve jöttünk össze nyáron. Én akkor voltam 16 ő pedig akkor lett 20. Neki is 1 hónap járás és 2,5 hónap ismerettség után kellett Pestre mennie suliba. A különbség csupán annyi, hogy ő már 1 éve oda járt, szvóal nem volt olyan veszély, hogy elzüllik a hirtelen szabadságtól vagy ilyesmi. Nálunk nem is volt kérdés, hogy együtt maradjunk e:) És már 2éve együtt vagyunk, a távolság tesz róla, hogy ne unjátok meg egymást:) Aki ezért szakít, az azért szakít valójában, mert nem biztos abban, hogy kibírná -e a nagy szabadságban egyedül:(
2009. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, hogy ő mit gondol. Fél most mindentől, hogy felveszik e vagy sem az egyetemre, feszült és ezért felforgatott mindent és a kapcsolat kárára ment. Reménykedek, hogy észhez tér és rájön, hogy ez így nem jobb..de igazából én ettől félek, hogy mi van ha nem így lesz..Kár, hogy esélyt sem ad arra, hogy megtudjuk működhetne-e. Elég akkor gondolkodni, hogy mit csináljatok ha már problémák lesznek!

16/L

2009. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapja vagyok együtt a barátommal, és szeptembertől ő is megy Pestre tanulni. Már több mint egy fél éve ismerkedünk, és nagyon jó kapcsolatunk lett. Egy év múlva megyek utána Pestre, de az 9 hónap nélküle. Mi majd megpróbáljuk kihasználni a hétvégéket. Szerintem kibírjátok.

Szokták is mondani, hogy: "Az a kapcsolat, amit a távolság tesz tönkre, már régen rossz!"

2009. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16/L, én nem tudnék a helyedben ilyen bizonytalanságban élni:S Hogy bírod? Én azt gondolnám, hogy nem is szeret igazán, ha ezen gondolkozik. Nekem is vannak amúgy ismerőseim (t9bb is, fiúk is, lányok is), akiknek a barátja/barátnője most érettségizett és ezt mondta még régebben. Aztán most hogy megvolt az érettségi meg minden, már nem mondják. Nem tudom, én szerintem magam szakítanék, ha ilyet mondana:S Persze könnyű mondani.
2009. júl. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!