Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érzel, milyen érzés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel, milyen érzés egy párkapcsolatban, amikor tudod, hogy te vagy a párod számára a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Milyen érzés, amikor tudod, hogy szeret? Milyen érzés, amikor tudod, hogy amit mond, azt szívből mondja? Milyen érzés, amikor szerelemből veszekedtek? Milyen érzés szerelemből szeretkezni? Milyen érzés, amikor tudod, hogy te vagy a nagy Ő számára a nagy Ő?
2015. febr. 8. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs nagy ő,szeretni,olyan mint utálni,sokaknak nem kell hozzá különösebb indok...csak a kettő közt a különbség hogy a szeretet véges :D
2015. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy nagy Ő, én legalábbis ebben nem hiszek. Eddig minden pasimról éreztem, hogy szeret. Nyilván jó érzés, de mind tudjuk, elmúlik, így nagy jelentőséget sosem tulajdonítottam neki. Semmivel nem másabb számomra szerelemből veszekedni, vagy szexelni. Mindkettőt meg tudom csinálni szerelem nélkül is, a veszekedés ugyanolyan idegesítő a szex meg ugyanolyan jó. Nem éreztem még, hogy valakinek én lennék a nagy Ő, bár mint említettem, nem is hiszek ebben. Volt olyan pasi, aki összetört, mikor elhagytam, mert szeretett, én meg már nem szerettem őt egyáltalán, ez sem váltott ki belőlem különösebb érzelmeket.
2015. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen boldogság költözött a szívembe amiért szeret, és amiért én vagyok neki a nagy Ő és ő nekem a nagy Ő. Én mindig is hittem abban hogy valahol ott van a világban, csak rá kell találnom. Végül ő talált rám. Persze nekem is volt benne részem:) Ő azt mondja, hogy ennek így kellett lennie. Egymásnak teremtettek minket. Azért szenvedtünk, ő a magánytól, én a párkapcsolati csalódásoktól, hogy végül boldogok legyünk egymással. Szerelemből szeretkezni? Annál nincs jobb!


Sokan azért nem hisznek a nagy ő-ben, mert még nem találták meg. Vagy nem érzelmes típusúak.


De ez már több köztünk, mint egy szimpla párkapcsolat.

2015. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!