Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés úgy párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés úgy párkapcsolatban lenni, ha közben máson jár az eszed? Kinek van ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
Észreveszi ezt a párod? Nem fura, hogy ott a párod, akit elvileg szeretsz de mégis máson fantáziálsz közben?
2012. dec. 27. 18:15
 1/6 isshosenkin ***** válasza:

ez gyakorivá válik akkor, ha hosszú ideje már együtt vagytok,


de akkor is, ha még vkit ne tudtál elfelejteni...

2012. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben mit kell tenni?
2012. dec. 27. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Rettentő rossz!

3 éve van barátom. Hol jobb a kapcsolat,hol rosszabb. 2hónapja be lépett egy srác az életembe, vagyis inkább úgy fogalmaznák hogy meg érintett lelkileg, és szexuálisan főleg. A legrosszabb az egészben amikor a barátomnál alszok és a másikkal álmodok. Mindig félek hogy nehogy ki mondtam a nevét. Meg mikor meg akar ölelni a barátom és egyszerűen inkább elutasítom mert annyira vágyok egy csókra, egy ölelésre csak nem tőle..

Észre vette persze hogy valami nem stimmel de azt hiszi munkahelyi problémáim vannak ezért vagyok ilyen... Bízok benne hogy elmúlik mert ha nem, nem tudom hogy fogom hosszú távon ezt csinálni...

2012. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A sráccal összejönnél? Ő tudja, hogy ilyen hatással vagy rá?
2012. dec. 27. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem össze jönnék vele (még úgyis hogy 3 évvel fiatalabb) Nem tudja. Nem akarom hogy tudja mert rettentően félek attól hogy elutasítana.
2012. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon nem jó! nekem eddig az első és egyetlen kapcsolatomban igy volt. ezért is szakitottam vele többször is, mert valahogy mindig mást képzeltem helyébe. nagyon rossz volt. de az illetőt is szerettem, de valahogy az a bizonyos harmadik jobban érdekelt, néha el is képzeltem amikor cskolóztam a párommal, hogy a másikkal vagyok.. szörnyű lelkiismeretfurdalásom volt, de nem tudtam elhagyni, mert fontos volt számomra és nem akartam neki fájdalmat okozni, mert tudtam, hogy nagyon szeret engem. többször szakitottam, de valahogy mindig visszatértünk egymáshoz. persze a harmadikról való fantáziálásaim nem múltak el, csak néha kis időre..
2012. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!