Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok bántatok már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bántatok már meg szakítást?

Figyelt kérdés

Az exemmel 2 hónapja nem vagyunk együtt. Szakítottam vele, mert valószínűleg megcsalt. Találkozott egy fiúval 1-szer, nekem pedig azt hazudta, hogy a barátnőével ment valahova. Telefonálgatott vele stb. Mikor kitettem még ő sértődött meg. A megcsalást nem ismerte be csak azt, hogy panaszkodott ennek a fiúnak rólam. A kapcsolat végén nagyon ellenséges volt velem és nem is akart fizikailag közeledni ezért lett gyanús. 2 évet voltunk együtt abból 18 hónapot együtt laktunk. 2 Hónapja nem láttam, viszont a szakítást követő 2. napon már kapcsolatban volt FB-on, 2 hét múlva meg közös képek az új csávójáról, pedig nem volt nagy FB-os soha. Azért ez is gáz sztm, hogy annyi nincs benne, hogy legalább ne dörgölné a másik orra alá. Azt mondta ha szakítunk ő akkor sem fog keresni ha a falat kaparja kínjában ennek ellenére a semmiből 2 hónap után burkoltan fel akarja venni velem a kapcsolatot, úgy, hogy még a másikkal együtt van. Nagyon makacs amúgy és sértődős, a nagypapájával pl egy évig nem állt szóba, mert összevesztek valami apróságon, pedig egy utcában laknak. LOL

Amúgy rendes voltam vele és nagyon figyelmes végig a kapcsolatunkban. Nem akarok vele beszélni annyit kértem tőle, hogy legyen hozzám lojális és cserébe én mindíg szeretni fogom majd és nem bántom meg soha. Nah ennyit nem bírt betartani. A poén az, hogy ő mindíg iszonyatosan féltékeny volt én pedig nem. XD Nem kell már ez a nő nekem, kifordul a gyomrom tőle. Mondtam neki, hogy bármit elviselek csak az árulást nem, abból nem engedek. Nem érezném magam férfinak ha ezt megbocsátanám neki. Ennek ellenére érdekel, hogy vajon megbánja, hogy elvesztett egy olyan embert aki tényleg törődött vele és szerette. Hogy a sok közös emléket bemocskolta. Hogy többé nem láthat... Én is és ő is 27 évesek vagyunk!


2015. febr. 8. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, bantam mar meg szakítást
2015. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!