Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan ritka az ilyen nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan ritka az ilyen nő?

Figyelt kérdés
Olyan nő, aki elfogadja hogy nem helyes a párja, csóró anyagilag, nem nagy a mérete és gyorsan sül. Barátaim azt mondják, hogy tegyem össze a kezem és vigyázzak rá, mert ilyen nő nagyon ritka.
2015. febr. 8. 20:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy ő elfogadja, de TE IS? Ezeken a dolgokon azért lehet változtatni (ami nem fizikai adottság).
2015. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11. Mert így kényelmes nekem, sokkal egyszerűbb ezeken a dolgokon nem változtatni :)
2015. febr. 8. 21:23
 13/18 anonim ***** válasza:
ritka? hm
2015. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor ne számíts rá, hogy életre szóló lesz a kapcsolatod :D
2015. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
# 12: Na én például ezért váltam el a férjemtől. Mert neki kényelmes volt nem változtatni egy csomó mindenen, amitől az ő élete és a kettőnk kapcsolata is minőségibb lett volna.
2015. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon durván ritka az ilyen,ne vicceljetek már néhányan itt...

Velem azért nem álltak még szóba soha a nők,és nem jöttek el velem még randira sem,mert nem helyesnek születtem -.-

Szóval gondolhatod milyen,még egy csók nem volt soha az életemben...

23/F

2015. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
28 évesen? Akkor már 190 voltam, elég kis növésű vagy
2015. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%
Ő ezért ritka, te pedig ezért vagy átlagos. Mert nem akarsz változtatni. Aki nem akar változtatni a saját lustasága miatt az nem sokat ér. Egyébként nem értem, ha boldogok vagytok együtt 3 éve, miért írtad ki a kérdést... Ha szerelmes vagy valakibe nem számít milyen a többi nő. És nem azzal van a gond, hogy ő így el tud fogadni téged, hanem azzal, hogy te így el tudod fogadni önmagad, csak azért, mert az könnyebb.
2015. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!