Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy 15 éves lánynak még nem volt pasija?

Figyelt kérdés
Én nem tartom annak de kíváncsi vagyok más emberek véleményére is az osztálytársaimon kívül. Mert ha az akkor rögtön kerítek valakit... :D :D :D

2015. febr. 8. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz :)
2015. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 opened paradise ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem.
2015. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen, gáz. Borzalmas... Ilyenkor már minimum 2 gyerekes anyának kéne lenned... Pfff...


Nem. Nem az.

2015. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
xD utolsó.... amúgy nem értem, mindenki azt kérdezi hogy gáz-e ha még nem volt bnője/btja, pedig sok fiatal van még akinek nincsen. Én pl. 17/F vagyok és még nem volt bnőm....... tehát NEM gáz!!
2015. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Akkor én 19 évesen mit mondjak? :D

Szerintem nem az :)

2015. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor jó mert a többiek a suliban ezzel szivatnak és nem akarok csak azért valakit hogy legyen.
2015. febr. 8. 21:50
 7/19 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, és még nem volt :D persze nagyon hiányzik, hogy lenne valakim, és voltak már udvarlóim is, de nem találtam meg köztük a megfelelőt... :/ és van még jó pár barátnőm, aki 20+, és még nem volt, de nem is szégyellik, szóval nem az :) részben a te hozzáállásodtól is függhet, hogy fognak erre reagálni mások. Ha pl. te is úgy beszélsz róla, hogy "hát igen, nagyon szeretném már, ha lenne valakim, de nem kellek senkinek", nagyobb rá az esély, hogy cikizni fognak, viszont, ha erősnek és függetlennek mutatod magad, akinek esetleg azért nincs senkije, mert nem adja magát akárkinek, már kevésbé fognak, vagy egyáltalán :) Legalább is a normálisak nem, a többi meg kit érdekel? :D
2015. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*egyáltalán nem
2015. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. A csajok úgy állítják be mintha nekik nyereségük lenne,többet érnének azzal hogy van "pasijuk" bár én egy tizenévest nem lehet nevezni "pasi"-nak. Örül hogy nem vágysz egy kapcsolatra. Mert mikor elkezdődik a vágyakozás akkor már elég szar lesz,minden tekinteben. Prioritásaid értékrendjeid teljesen felbomlanak.Nem sok túlzással éveket tudsz az életedből elveszíteni ha fiatalon pasizol.
2015. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20 éves lány vagyok és semmi komoly nem volt eddig, de én ezzel boldogan elvagyok. Szóval nem gáz :)
2015. febr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!