Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lesz egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz egy olyan alacsony lánynak valaha pasija, mint én? 16/L

Figyelt kérdés
Voltam dokinál, és azt mondta már nem fogok nőni. Engem meg mindenki piszkál, hogy milyen pici vagyok..(151 cm) :'(

2014. dec. 28. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz, szeretem az alacsony csajokat :)
2014. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

:)

Olyan rossz, egy csomóan piszkálnak a suliban, hogy ilyen alacsony vagyok. :(

2014. dec. 28. 11:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Az alacsony lányok mindig elkelnek..az alasony pasiknak nehezebb a dolga.
2014. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azokkal, akik piszkálnak. Ez egy ilyen kor, mindenki piszkál mindenkit mindenért. Sokan vannak egyébként, akik az ilyen alacsony lányokat szeretik, tehát amiatt ne aggódj, hogy nem lesz pasid. :)
2014. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vicces, a nagyobbik, mármint az idősebbik húgom is cenetire akkora mint te.

Ő már 22, 2 gyereke is van, szóval ő sem fog nőni...

DE ha hagyod hogy ez sokat számítson, akkor sokat is fog. Ő nem foglalkozik ezzel,sőt, ami azt illeti, egy 180 körüli magasságú pasas a férje, sóval neked is lehet még akármilyen pasid.

2014. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy pici lány sexy.
2014. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. A jóból keveset adnak. Nekem is kb olyan magas volt a barátnőm mint te. Pedig 175 vagyok...
2014. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ilyen lányokat látok 190-es óriásokkal ne aggódj, irtó kanosak utánad a pasik úgy vannak vele kis csaj az ott lent is kicsi azaz szűk meg, tudatalatt azt hiszik az is marad, veled érezhetik igazán az ágyban h mekkora nagy állat hímek egy aranyos kis törékeny csaj mellett, meg ugye nálad ott van a védelemmánia amihez megintcsak egy nagydarab hím egyed kell, mert a világ összes veszélye rád leselkedik mimden sarkon....irónia off...
2014. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8as, mint nem magas, de elég vastag srác mondhatom, hogy a nőknek , nem a tini 14 éves csajoknak, hanem a felnőtt nőknek, nem a vékony, kicsit vagy kicsit se izmos srácok kellenek. Vagy a magamfajta vastag, vagy az állati izmos, vagy a csak simán magas és nagy férfiak kellenek. Pont ez a "nőnek érzem magam mellette" és a "a sötét utcában nem félek mellette" féle indokkal, ami érthető, végül is az alap női érzések egyike, ha szeretnék biztonságban érezni magukat miattunk. Persze vannak ilyen kis kínai harcművészek, akik le tudnak verni egy olyat, mint én, de azért a nőkben az van, hogy nagyobb és erősebb=meg tud védeni...
2014. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Jó hallani, hogy vannak fiúk/férfiak, akik nem úgy gondolkoznak, mint ők. :)

3 éve minden nap hallgatom, hogy "de pici vagy", törpe!

Jó végre pozitívat is hallani e felől.. :)

2014. dec. 28. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!