Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire genyóság? Belefér,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire genyóság? Belefér, vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés

Szóval benne vagyok egy több éves, együtt lakós, mondhatni haldokló kapcsolatban, amiből elég nehéz a kilépés (nem anyagi okokból). Megbeszéltem a párommal már az érzéseimet, ő nem akar szakítani, és igazából én sem vagyok biztos az érzéseimben, de az biztos, hogy nem igazán vagyok boldog mellette. Mondjuk lehet, hogy ez az én hibám, de a lényeg ugyanaz.


Időközben történt, hogy megismertem egy srácot... gondolom, meglepő fordulat volt... :D De hogy még nem találkoztunk, csak neten beszélünk kb. egy hónapja, de ennyi alapján simán találkoznék vele. Másfelől pedig az az érzés van bennem, hogy még megérdemel annyit a kapcsolatunk, hogy egy utolsót lökjünk rajta. Szóval nagyon gáz lenne, ha egyelőre együtt maradnék a barátommal (1 hónap alatt max. kétszer szexeltünk), de közben összefutnék ezzel a sráccal csak úgy "barátilag"? Nem történne semmi, csak megnéznénk egymást magunknak. És még az is lehet, hogy teljesen kiábrándulnék belőle.


Azért kérdezem ezt, mert ha fordított esetben tenné meg velem ezt valaki, baromi mérges lennék, mert valahogy nem tűnik fair playnek. :D Jól érzem? Nem tudom amúgy, hogy tényleg érdekel-e a srác, vagy már csak ennyire szánalmas vagyok én meg a kapcsolatom, hogy egy arc nélküli emberre is begerjedek...


Nem mondom, hogy ne osszatok le, mert meg fogjátok tenni, de akkor legalább vicces legyen és/vagy kreatív. :D Köszi.


2015. febr. 9. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha magaddal szemben más bánásmódot várnál el, akkor "gáz" lenne. Én mindig azt mondom, hogy azt a bánásmódot add meg a másiknak egy akármilyen kapcsolatban, amit Te is elvársz.
2015. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kulcsos7 ***** válasza:

Hát szerintem nézd meg a srácot, de ha valamit akarsz tőle vagy úgy érzed kialakúlhat valami akkor mond meg a mostaninak, hogy ennyi vol.

Havonta max. 1 szex??? én 27 éve vagyok nős de heti kettő szinte mindíg megven, nagyon ritka ha nem.

Ez is mutatja, hogy valami gond van köztetek. De tényleg legyél korrekt, mert ez a kapcsolat szerintem kifulladt.

2015. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én még nem találkoznék az új sráccal. meg ha havi 2 szex lenne már rég megvertem volna a barátom. beszéljétek meg. üljetek le egy pozitív egy negatív, és akkor nem lesz összeveszés :D nálunk ez megy. ha meg egyikőtök sem akar szakítani miért van ilyen állapotban a kapcsolat? ha így van akkor nem beszéltétek meg teljesen. kicsit frissüljetek fel menjetek el vhova kikapcsolodni kettesben. ha nem segít szerintem csak megszokás az egész.
2015. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Találkozni vele nem genyóság!

Beszélgetni vele még nem genyóság!

Csókolózni vele még mindig nem genyóság!

Teleélvezett puncival hazaállítani: na az már genyóság! :D


(true story)

2015. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én két éve ugyanilyen szituban megnéztem magamnak a neten megismert srácot. Két találkozás után (csak dumálás) visszahátráltam a hat éves kihűlt élettársi kapcsolatomba. Két évvel később önállóan kiléptem belőle (semmi másik pasi), majd szétköltözés után két héttel találkoztam egy másikkal. Kicsit korainak éreztem, de elsodort a lendület, azóta is boldog vagyok (most szervezzük az esküvőt)
2015. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez szemét dolog. Olyat tegyél, amit te sem bánnál, ha ő tenne veled.
2015. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztességtelen dolog lenne. Találkozol a sráccal, de közben megtartod a barátodat, biztos ami biztos. Aztán ha bejön a srác, dobod a barátodat, mert már bebiztosítottad magadnak a következőt. Tudod minek nevezik ezt? Kapcsolatfüggő.
2015. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!