Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el? Túl tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Túl tudom ezen tenni magam?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok egy fiúba aki soha nem vállalt fel. Mindig titokban találkozgatunk autóban, bokrokban, lakásban és kihasznál, ahogy csak tud. Őt (és néha az egyik barátját is) kell kényeztetnem orálisan, anális, mindenhogy... Én tényleg beleszerettem!! De teljesen tönkretette az önbecsülésem, és tudom, hogy ezek után már nem fog rám másképp tekinteni...

2015. jan. 18. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Te jó ég...

És mi a tökömet szeretsz benne?

2015. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne, a te önbecsülésed már amúgy sem volt túl magasan, ha ilyesmibe egyáltalán belementél!
2015. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Buta, naiv pinával gondolkodó lény vagy. Nem tudom rajtad mi segítene... egyáltalán segítene-e valami.
2015. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez azért így elég durva... Az a furcsa, hogy Te is érzed a megalázottságot... Mi az , hogy a barátját is kényeztetned kell? Egy kapcsolat definíciója teljesen más. Szerintem nem kellett volna hagynod... meg mi az, hogy nem vállal fel?

Szerintem próbáld meg elfelejteni , ne keresd és ne írj rá. Úgy is találsz egy jobb srácot , aki becsülni fog.

Ezen azt mondanám könnyű lehet túl tenni magad, de sajnos ezek az emlékek kísérteni fognak egy ideig...


F/19

2015. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Elég furcsa szaga van a kérdésnek. Legutóbb kamunál éreztem ilyet.
2015. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is olyan állott kamuszaga van
2015. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy igaz. Érzelmileg zsarolt, csak azért találkozgatok vele, hogy addig is vele legyen. Egyébként nagyon rendes, okos, szorgalmas, jó képű pasi, csak a nőkkel nem olyan, mint kellene.
2015. jan. 18. 21:52
 8/9 Joe.38 ***** válasza:
Ez mese. Ilyen csak egy kielégítetlen férfi fantáziálásában van. Azaz vágyik gondolatban egy ilyen lány után. Ekkor életszerütlenséget. Egy két fiatal még lehet válaszol is neked. némelyik megsajnál némelyik oda tesz ahová helyesen idiótának. Felnőtt ember ezt elolvassa tudja, hogy kamu. Csóközön
2015. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D
2015. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!