Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat, hogyan felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat, hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
A barátnőm 2 év után elhagyott, A két évig csak kihasznált, most pedig már szóba sem áll velem. Én pedig még mindig nagyon szeretem. Mit tegyek hogy elfelejtsem??

2015. febr. 3. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért használt ki? Mert szakított veled? Ha kihasznált akkor miért voltál vele eddig?
2015. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

pálinka,pálinka, és még több pálinka....

Na jó viccet félretéve, nem igen fog sokminden segíteni így hirtelen, egyetlen dolog az az idő, azaz ki kell várnod míg elfelejted, ezzel nem igen lehet mit kezdeni sajnos.

2015. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Idő,más nem igazán.
2015. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A pénz miatt használt ki, és azt mondja hogy azért szakított mert már nem szeret. Én már rég szakítani akartam vele de nem tudtam megtenni annyira szeretem.

19/F

2015. febr. 3. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobban jártál. Nincs gyógymód, az idő majd segít.
2015. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
YOLO! Gondolom gondoltad h nem együtt fogtok megöregedni...ennek így kellett lennie:D am ha sokat filózol rajta csak rosszabb lesz!
2015. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jó utat kívánok a további információkért keresse meg a szerencse lukát a másik pedig a legnagyobb magyar telekommunikációs vállalat a következő tartalommal rendelkeznek az a lényeg hogy a héten krokodildudi a mai napig rendszeresen karbantartott a másik meg és a végén a finn szauna és kültéri 5 5 percre láttam a filmet is látod a másik meg és a többi meg nem is tudom hogyÉn: "Hova" <---- mi van írva ide?Én: "Hova" <---- mi van írva ide?Én: "Hova" <---- mi van írva ide?gőzpöfögészeti tovalöködönc – gőzmozdonynyaktekerészeti mellfekvenc – nyakkendőegyen-billengészeti körduplány – kerékpármegkönnyebbülészeti körguggolda – árnyékszékorrfuvolászati négyzetrongy – zsebkendőHówhite és the seven törps Hole volt, hole nem volt, lived egy king meg egy queen. Egy day nekiklett egy daughter. Her haja volt mint ében, s her skin like hó. Így lett her name: Hówhite.Mindenki volt happy, de a queen meghalt in TBC. Hówhite’s apja lett nagyon sad and Hówhite too. But nem sokkal after the king gondoled that: „Kell feleség to me!”szia hogyha 2200 tonna hulladékot használok fel egy minigunyi építéséhez, ahhoz kell fizetni lakáshitelt, meg számlákat? Múlt héten hozzánk kétszer is betörtek. Szerintem lázadnak...Nemrég épitettem egy atomgyorsítót aminek segitségével a jövőbe juthatunk. Legalábbis remélem. Csak nem indul. Mi lehet a baj? 15/f


Már kicseréltem az áramköröket..pont ugy csináltam ahogy az UFO-k mondták..de igy se..

2015. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!