Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom számítógépes játék megszállotja?

Figyelt kérdés
sokszor nagyon sokszor játszik azon a játékon (gyilkosos) és ha telefonálunk akkor alig szólal meg meg figyelni is alig mert játszik. Volt olyan többször is h le kellett a rohadt játék miatt raknunk. De nagyon nem akarom leszólni mert akkor jönne a szokásos h: nemtehetem azt amit akarok? Nem játszhatok már ezt is megtiltod? Minden baj amit csinálok? Stbstb... Mit tegyek h észrevegye fáj ha hanyagol. Maeg olyanokkal jön h sokat megteszért. Hát én sokkal többet ért és ez már nagyon zavar...
2012. máj. 16. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi a játék neve??
2012. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki keményen ,hogy dugja fel magának a telefont és dobd találnál helyette mást és jobbat aki törődne veled.../Persze csak az én válaszom/
2012. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék arra, hogy melyik játék az.

/L

2012. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Melyik jatek?
2012. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Diavolino44 ***** válasza:

Szervezz olyan programot amit nem otthon tudtok csinálni, pl kirándulás,

Vagy a szex! pl miközben játszik te vetkőzz le, s simogasd magad az ágyon, egy idő után már tudod majd zsarolni a szexxel. Ha meg erre sem hajlandó változni akkor dobd ki!!

2012. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a játék címét nem tom csak ha fegyver katonák és lövöldözik a csapatával az ellenfélre. És köszönöm a kommenteket :) hasznosak amm szex az bocsi de szóba se jöhet 14 vagyok :))
2012. máj. 16. 18:15
 7/12 anonim ***** válasza:
gondolom wow, az szokott ilyen helyzeteket előidézni
2012. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
őőő akkor nem wow hanem starcraft
2012. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vagy Counter-Strike
2012. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

cs lesz cs lesz.


mi a játékos neve a pasidnak. jöhetne hozzánk a csapatba xD :D van itt regisztrálva a gyk-n, mert ez a neve is jó lesz, írok neki pm-et :D XD

2012. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!