Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy 2-6 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 2-6 hónap után mindig elegem lesz abból, hogy az aktuális pasim fogdos?

Figyelt kérdés
Az elején mindig örülök neki, aztán eljön az az időpont, amikor már zavar, hogy megsimogatja a fenekem, valahányszor elmegy mellettem, vagy mindig ugyanabban a szobában van, amiben én, vagy ragaszkodik az együtt fürdéshez. Egyszerűen teher lesz a ragaszkodásukból. Mit csináljak?
2015. febr. 9. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Mit csinalj? Hat nem valo neked a parkapcsolat...aktualis pasim* volt mar nehany ezek szerint :D neked kicsim az egy ejszakas valo!
2015. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogadni merek nem is szereted őket.
2015. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit! Legyél szingli! Az úgyis olyan baromi divatos és trendi a mai világban! Vagy próbálj meg alkalmazkodni és nem egyedül fogsz meghalni!
2015. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
mert egy köcsög kis elkényeztetett majom vagy...
2015. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor mégis mi t akarsz egy pasitól?
2015. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért teher szólni nekik érte? A legtöbb párkapcsolatban örülnek ezeknek, de ha te más vagy, igényled azt, hogy néha egyedül is fürödhess, zavar, hogy mindig hozzádérnek. Ezt meg kell érteniük, el kell fogadniuk. Engem is zavarna, ha minden egyes alkalommal, mikor összefutunk pl. a konyhában, rámarkolnának a golyóimra, vagy belemarkolnának a fenekembe. Vannak helyzetek, mikor jól esik, de azért ha rendszer van belőle, akkor az engem is bosszant.
2015. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ritka kincs az ilyen csaj, én pont ilyet keresnék.:) Elegem van az olyanokból, akik éjjel-nappal rajtam lógnak, és mindent együtt kell csinálni.
2015. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor lehet nem jókkal vagy együtt, vis számodra nem ilyen pasik kellenének, akik ennyire ragaszkodóak és tehernek érzed. Olyat kéne találnod, aki olyan mentalitású, mint te. Sokaknak pont ez jön be, ami neked nem, de mivel nem vagyunk egyformák, így ilyen is előfordul.

Mit tegyél, keres hasonló felfogású és mentalitású férfit. Így mindenki boldog lesz.

2015. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!