Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mondjak neki valamit vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

szóval van egy osztálytársam akit kb. gimi első óta nagyon kedvelek, és ő is kedvelt másodikig, amikor aztán az egyik haverom összejött vele. A történet a következő:

Elsőben hozott össze vele a sors, és már akkor nagyon megkedveltem és 2 évig mindig egy napot vártam a héten, hogy mellettem üljön és beszélgessünk (akkortájt nem volt túl sok önbizalmam hogy máskor beszéljek vele). Szinte mindig együtt mentünk haza suli után és az osztálykirándulásokon is jól el voltunk :) kis csoportos bulikon is mindig sokat beszélgettünk.. csak nem volt önbizalmam elhívni bárhova..amit már bánok, eléggé. Az egyik osztálykiránduláson kicsit kivoltam, és ittam is mellé.. persze nem sokat, csak hogy megfeledkezzek a gondomról.. ő egyszer csak elhívott,hogy beszélgessünk..és akkor jött mellette a haverom is..kicsit facepalm-volt.. beszélgettünk.. de másnap kérdezte hogy emlékszek-e bármire..azt mondtam nem, akkor nagyon megharagudott és láttam hogy nagyon bántotta , de én nem tudtam mást mondani, mert nem akartam elékezni arra, nagyon fájt nekem, hogy "elveszítem" mert láttam hogy nagyon nyomul rá, a nyáron később még pár buliba elmentem ahol ő is ott volt, de már csak ilyen felszínes dolgokról beszéltünk. Tudom hogy nem vagyok számára semleges. Csak attól félek hogy egyszer amikor osztálybuli lesz, elmondom neki, és megromlik a kapcsolatunk, vagy a franc tudja. Egyszerűen csak hiányzik.Hetente egyszer kétszer beszélünk, meg a sulis rendezvényeken többet van velem mint a barátjával, meg többet ökörködünk együtt. Lányok ha ti ilyet hallanátok egy ilyen barátotoktól, mit mondanátok neki?

Köszönöm hogy elolvastad :)



2015. febr. 9. 17:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki tud segiteni? :)
2015. febr. 10. 15:08
 2/3 anonim válasza:

Hogy mit mondtanék ha a legjobb fiú barátom bevallaná,hogy szeret? Ijj.. ha nekem is tetszene biztos szakítanék a barátommal,hogy tiszta lappal kezdjem az új kapcsolatom. Ha nem tetszne akkor szépen megmondanam neki hogy nekem nem tetszik maradjunk csak baráti szinten ha neki így jó. Ha neki kínos lenne vagy fájna akkor ndm eröltetem a barátság dolgot. ;)


A haveroddal biztos lesz egy kis konfliktus,de ha szereted a csaj és fontos neked...

De a fiúknál íratlan szabály,hogy a haver csajára vagy exére nem mászunk rá. :D

2015. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Haver, nem barát..nem egy ember mondta már hogy jobban illenék én hozzá mint akivel most van...csak egyszerűen nem tudom mit tegyek.. nem akarom ezzel elrontani a barátságunk :)
2015. febr. 10. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!