Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti megtennétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megtennétek ezt a barátnőtöknek? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, ha a barátom Valentin-nap alkalmából elénekelné nekem ByeAlex Kedvesem c. számát. Nem nagyon merem ezt mondani neki, mert ő utálja ezt a számot és nyálasnak tartja, és nem tudom, mit szólna ehhez a kívánságomhoz, de nekem sokat jelentene. Ha titeket erre kérne a barátnőtök, megtennétek érte?
2015. febr. 9. 23:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok, ne hozakodjak elő vele? :-(
2015. febr. 9. 23:57
 12/18 anonim ***** válasza:
ettől függetlenül te ismered, ha humoros kedvébe van talán még simán bele is megy
2015. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De én nem akarom, hogy elviccelje.
2015. febr. 10. 00:09
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem :D

Ritka szar hangom van.

2015. febr. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha én a barátod helyébe lennék, csak akkor énekelném el,

ha téged tényleg farkasok neveltek volna fel.


De misem egyszerűbb:

Ha nem félsz attól, hogy utána farkasok fognak széttépni,

akkor csak szépen elé rakod a kinyomtatott dalszöveget,

és megkéred, hogy most az egyszer énekelje el.


És biztosítod róla, hogy senki nem fogja hallani rajtatok kívül !

2015. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem először azt gondold át, te megtennéd-e a kedvéért... vagy bármi más olyat, amit te nem szeretsz :)
2015. febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért, énekeltesd el vele, utána meg egy romantikus fürdés és... Hát úgy én is elénekelném :D
2015. febr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én lányként mondom ezt, nincs ennél nyálasabb ,erőltetebb dolog...Én érezném magam kínosan,még ha önszántából is elkezdené énekelni ezt a "dalt".
2015. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!