Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dundibb lányok, akik elfogadtá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundibb lányok, akik elfogadtátok magatokat: adnátok tippet a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés

Hogy sikerült megbékélnetek a teltebb alkattal? Segített ebben pozitív visszajelzés?


A barátnőmnek amúgy is szép, arányosan telt alakja volt, de az ismerkedésünk alatt meghízott kicsit.

Most próbál fogyózni, de nem nagyon megy neki, amit én nem is nagyon bánok, mert szerintem nagyon szép így.


Hogy segítsek neki elfogadni magát? Ti már voltatok lányként ilyen helyzetben? Mi segített?


23/F


2014. márc. 25. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kell győznöd arról, hogy neked nagyon szép így.
2014. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy így még jobban tetszik neked, mint amikor vékonyabb volt. Nem szeretnéd, hogy megváltozzon, mert szerinted így gyönyörű ahogy van.

N

2014. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most szereted vagy sem?

A külsejével beszélgetsz? A külseje fog megnevettetni, felvidítani, melléd állni ha baj van, vagy ő, az ember ami a külső alatt van?

Tetszik így is? Akkor ne parázz. Ha a haverok meg húznak, hogy dagad a csajod, akkor azok nem haverok, és ideje lepattintani őket.

Kapj az eszedhez ember!

2014. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem a probléma hogy a barátnődnek nem tetszik a saját alakja. Ismerő dolog én is így vagyok. Csak mond el neki hogy így szereted ahogy van, de attól még engedd neki hogy próbálkozzon. Ilyenkor magának kell elfogadnia a külsejét.
2014. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neked ő igy ó de lehet hogy önmagának nem felel meg igy..
2014. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak még ezekszerint ilyen fiúk:)

Nekem mindig problémáim voltak a súlyommal(eddig kevesebb +,most kicsit több),sose tudtam elfogadni magam,miután a barátommal vége lett mégnehezebb,de próbálok tenni ellene:)

2014. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én párom mindig azt mondja gyönyörűm.Minden nap dícsér,és ez jól esik.Sokat beszélgettünk róla,hogy én duci vagyok,de ő elfogad,mert ő a lelkemet szereti és ezáltal szépnek lát igy is ,vagy ha lefogyok úgy is.A párom nem szeretne ebbe beleszólni,mert ez az én testem és ő csak támogatni tud abban,hogy lefogyjak,de beleszólni nem akar.Nehezen,de elfogadtam magamat és ha egyszer lefogyok,mert azért szeretnék vékonyabb lenni,de azt csak is saját érdekemben fogom tenni,és nem más érdekében.A lényeg,hogy növeld az önbizalmát,sok dicsérettel,kedvességgel.
2014. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!