Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyit hazudtok a parotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit hazudtok a parotoknak?

Figyelt kérdés
En ugy gondolom hogy aprobb fullrntesek meg belefernek a kapcsolatba (jelntektelen szinte) de nagyobb hazugsagnal mar elgondopkodnek hogy van-e ertelme a kapcsolatunknak.Az oszinteseg es a szeretett ami alap egy jol mukodo kapcsolthoz. Ti mit gondoltok a hazugsagrol ,es szamotokra mi a fontos(alapja) a kapcsolatna? 34 N
2015. febr. 10. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hát nálunk nagyon jónak mondható a kommunikáció, mert mindent megtudunk beszélni...szóval nem kell semmit titkolnom...meg szerintem ha hazudozni kezdenek az emberek egymásnak ott az őszinteség és a bizalom repül ami fontos egy kapcsolatban...
2015. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 schocko ***** válasza:
Soha nem szoktunk hazudni, nincs mit..
2015. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem az élet alapja hogy hazudjunk... Ezt csináljuk egész életünkben... az állásinterjún, a barátainknak, a családunknak... miért pont a párkapcsolat lenne kivétel?


A fontos és nagy dolgokat őszintén elmondom mindig, de apró füllentéseim nekem is vannak (néha akaratlanul is).


28N

2015. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hazudni nem hazudozok,csak épp sok mindent nem mondok el(nem megcsalásra gondolok).Egyszer csinált valamit,amit nem felejtettem el neki,akkor megingott a bizalmam vele kapcsolatban.
2015. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mi jól megvagyunk, nem szokás a kapcsolatunkban a hazugság, még apróbb dolgokban sem. Tudjuk egymásról, hogy esetlegesen a füllentés később ha kiderül nagyobb fájdalmat okoz, mint ha azonnal elmondjuk hogy mi van. Én pl olyan vagyok, hogy ha apróságokban is hazudnak nekem, akkor már meginog a bizalmam, amit nehezen tudok visszaépíteni a kezdeti szintre. Párom szintén hasonló, tehát mi ezt figyelembe véve inkább őszinték vagyunk, minthogy hazugsággal bántsuk a másikat.

A kapcsolat szerintem nem működik kölcsönös odaadás, figyelem, tolerancia, őszinteség, hűség, és bizalmi alapok nélkül. :)


25N

2015. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem egy olyan esetre sem, amikor explicit hazudtam volna a páromnak. Vagy ha füllentettem is valamiről, akkor később mindig kikotyogtam az igazat. Nem tudok neki hazudni, és ami azt illeti, nem is akarok. Egy jó kapcsolatban szerintem nem árt, ha akkor is őszinte mersz lenni a másikkal, amikor neked kínos az a bizonyos őszinteség.
2015. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Tisztelet, elfogadás, tolerancia és persze a szeretet. Ezek a legfontosabbak.

Én nem igazán hazudok. Viccből persze néha, illetve a kegyes hazugságok is mennek, de komolyabb dolgokban nem.

2015. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Apróságokról se hazudok neki, nem emlékszem rá, hogy lett volna ilyen.

Amúgy nem vagyok egy hú de őszinte ember, akárkinek hazudok ha éppen úgy látom, hogy nekem úgy jobb, de a barátomnak miért tenném, semmi indokom nincs rá, általában semmi hátrányom nem származik belőle, ha az igazat mondom neki.

2015. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Én szoktam néha hazudni, vagy ferdíteni, hogy elkerüljek esetleges féltékenykedést, vagy elaltassam a gyanút, tudom, hogy van pár ember, akire a pasim féltékeny (nem teljesen alaptalanul) és ha pl. velük véletlenül (vagy akár direkt) összetalálkozom arról nem szoktam beszámolni, vagy esetleg azt mondom, hogy más volt ott, mással találkoztam, még ha amúgy nem is történt semmi, de nem akarom, hogy ezen rugózzon.


ő meg túlozni szokott jelentéktelen dolgokban, ezekkel én nem foglalkozom (pl 1 órát várt valakire. visszakérdezek, hogy 1 órát? igen, 2 helyett 3-ra jött. aztán kiderül, hogy csak 20 percet késett az illető, tök mindegy a dolog, de miért állítja, hogy az egy egész óra volt? vagy hogy mennyit ivott, ha megkérdezem csak 3 sör volt, aztán kiderül, hogy volt az 7 is... :) )


egyet értek amúgy, hogy az egész életünket végig kísérik a kisebb-nagyobb hazugságok, miért lenne a párkapcsolat más? mi már 9 éve vagyunk együtt, szóval ez így tud működni, néha jobb egy kegyes hazugság, mint a teljes őszinteség.


30/N

2015. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
Megállás nélkül rezzenéstelen arccal teszem , ez a játék lényege . Élvezem .
2015. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!