Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyit hazudtok a parotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit hazudtok a parotoknak?

Figyelt kérdés
En ugy gondolom hogy aprobb fullrntesek meg belefernek a kapcsolatba (jelntektelen szinte) de nagyobb hazugsagnal mar elgondopkodnek hogy van-e ertelme a kapcsolatunknak.Az oszinteseg es a szeretett ami alap egy jol mukodo kapcsolthoz. Ti mit gondoltok a hazugsagrol ,es szamotokra mi a fontos(alapja) a kapcsolatna? 34 N
2015. febr. 10. 12:59
1 2
 11/18 Költőnő? ***** válasza:
Apróságokban sem hazudunk, igyekszünk elkerülni. Van, h nem esik jól a másiknak, de legalább nem csúszunk bele semmiféle játszmába.
2015. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9-es: Ha mondjuk direkt futsz össze azzal, akire szerinted van oka féltékenykedni a pasidnak, akkor történik is valami (vagy történt)?
2015. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nincsen miért hazudnom semmiben sem.
2015. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez bonyolult, de nem, nem csaltam meg, tehát ilyen formában nincs oka féltékenykedni, mert nem azért találkozom direkt vele / velük (az elmúlt 9 év során volt több ilyen), hogy lefeküdjek velük, vagy akár csak csókolózzunk (bár ilyen azért volt), hanem mert olyan emberek, akik amúgy tetszenének, és ha nem is engedek a kísértésnek, azért kedvelem/szeretem őket és szeretnék kicsit velük lenni, beszélgetni, röhögni és elfogadni, hogy köztünk soha nem lehet semmi.


nem lehet éveken át behunyt szemmel elmenni azok mellett, akikkel amúgy összehozna a sors és amúgy biztos lenne köztünk valami, ha én nem lennék kapcsolatban. szerintem ezt picit mindig muszáj kibontani, mert különben úgy öregszem meg, hogy végig arra gondolok, "mi lett volna ha"...


egyébként nekem 9 év alatt 3 ilyen ember volt, aki megingatott, de nem mozdított ki a kapcsolatból, nem csaltam meg a barátom, de őket mind nagyon jó és értékes embernek tartom és a mai napig szeretek velük néha találkozni.

2015. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%
14-es: Szerintem ott valami nincs rendben akkor. Bár még csak 30 éves leszek, de szerintem minden olyan helyzetet kerülni kell, amikor a párod megcsalása lehet a tét. Nemhogy még külön keresni is az alkalmat. Ha meg elkerülhetetlen, hogy találkozzatok, tartani kéne a 3 lépés távolságot, a kapcsolat érdekében. F
2015. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem akarok, de nem is tudnék hazudni a páromnak még ici pici jelentéktelen dolgokban sem. Ha megtenném, rettentõen gyötörne a lelkiismeret furdalás.

Szerencsére nincs is okunk hazudni egymásnak semmiben. : )

2015. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,jagyn jol esett hogy latom nak csak nekem fontos az oszinteseg.
2015. febr. 11. 12:02
 18/18 anonim ***** válasza:

14-es: "nem lehet éveken át behunyt szemmel elmenni azok mellett, akikkel amúgy összehozna a sors és amúgy biztos lenne köztünk valami, ha én nem lennék kapcsolatban. szerintem ezt picit mindig muszáj kibontani, mert különben úgy öregszem meg, hogy végig arra gondolok, "mi lett volna ha"..."


Szerelmes ember ilyeneket nem tesz vagy gondolol, valószinüleg te még soha nem éreztél úgy egy ember iránt.

2020. máj. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!