Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Előfordult már valakivel? Lehetetlen helyzet.

Figyelt kérdés

A legjobb haverom szerelmes belém, ezt el is mondta. Én azt mondtam nem lehet semmi köztünk. Sok időt töltünk együtt ennek ellenére. Lassan rájöttem, hogy én is szeretem őt valamennyire. Ez eddig teljesen tiszta. De! Nagyon jól tudom, hogy a külső nem fontos, de ő már annyira csúnya (és ezt nem szemétségből mondom), hogy nem tudom azt elképzelni, hogy hozzámérjen úgy, vagy én hozzá. Még megcsókolni se tudnám, mert a fogai is össze-vissza állnak. A belső tulajdonságait szeretem, de külseje...nem tudok átsiklani felette.

Előfordult már valakivel ilyen?

19 ő is, én is.


2010. febr. 10. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom te lány vagy:D
2010. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huppsz:D igen én vagyok a lány
2010. febr. 10. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
biztos nem te vagy az első aki így járt,azt tudod csinálni,h Őszintén megmondod neki (kulturáltan)mit érzel v nem érzel iránta.mondjuk én a nem járok veled de maradjunk barátok dologban nem hiszek.te gondolhatod így ettől ő nem érzi majd jobban magát.mindkettőtökön múlik hogyan vészelitek át ezt az időszakot
2010. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
küldd el fogorvoshoz
2010. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!