Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A párom számára nagyon fontosak a baráti kapcsolatok és akár egy közös, összebújós-tévénézős estén is képes hosszasan beszélgetni a barátaival telefonon, vagy éppen találkozni velük. Úgy kell ezt elképzelni, hogy éppen egymás karjaiban nézünk pl. egy jó filmet és egyszer csak felhívja egy barátja és ha úgy van, akkor még találkozik is vele este 10-11 körül. Engem ez azért zavar, mert ha együtt terveztük az estét, akkor kellemetlen, hogy egyszercsak otthagy, ráadásul lány barátok miatt is. Persze nincs köztük semmi, meg folyton szerelmet vall nekem, de ezek furának tűnnek. Ti hogy gondoljátok?
2015. febr. 8. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. Egyedül is ilyen, ha nem vagy vele, vagy csak mellőled szeret ilyen tempóban megszabadulni?
2015. febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:
Megértelek,engem is idegesíteni.
2015. febr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem, egyedül is ilyen, ezért nem is gondolok emögött rossz szándékot, csak számomra nehezen felfogható :/
2015. febr. 8. 00:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit reagál, ha szóvá teszed?
2015. febr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem érti... szerinte ez nem olyan nagy dolog
2015. febr. 8. 01:07
 6/8 anonim ***** válasza:

És ilyenkor meg se kérdezi, hogy te mennél-e vele?

Amúgy szerintem szólj neki nyugodtan legközelebb, mielőtt felveszi a telefont, hogy légyszi ne menjen most sehova, szeretnél most egész este így összebújni az ágyban.

A hosszas telefonálás pedig elég bunkóság, ha egyszer veled van, akkor rád koncentráljon. Nem tudom, hogy együtt laktok-e, persze az azért kicsit más helyzet.


Összeségben nekem nagyon zavaró lenne, hogy ígyy viselkedik, az én páromat alig lehet kirobbantani, amikor az ágyban összebújunk.

2015. febr. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És persze: ha nem is érti, miért zavar téged, azt láthatná, hogy bánt, és ha szeret, akkor tesz azért, hogy ne érezd magad rosszul.. Egy kapcsolatban szükség van kompromisszumokra.

(Én pl alapvetően sokat nyomogatom a telefonom, páromat ez borzasztóan zavarja, így ha vele vagyok ki se veszem a táskámból, csak ha hívnak.)

2015. febr. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon az eddigi válaszokat!


Nem élünk együtt, csak gyakran átjárkálunk egymáshoz.

2015. febr. 8. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!